У Львові обговорюють забудову 1,45 га на території історичного ареалу

14:05 11 червня 2021 р.

У Львові відбулося громадське слухання проєкту детального плану території у районі вулиць Цехової, Газової і П. Куліша.

На замовлення управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради проєкт детального плану території розробив ФОП Андрусишин Р.П. Підстава розроблення детального плану території - рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 12.07.2019 № 667. Про це повідомив інформпортал депутатів ЛМР, пише Dailylviv

Автор проєкту Роман Андрусишин розповів, що розглядається територія площею 1,45 га, обмежена вулицями Цеховою, Газовою і П. Куліша.

«Ця ділянка розташована на відстані 500 м від центральної частини міста, на території історичного ареалу Львова. На ній розташовується будівля і внутрішній двір житлового будинку (вул. Цехова, 7), який межує зі сусідніми житловими будинками та внутрішніми дворами. Згідно з проєктом, планується доформування забудови, надбудову двох поверхів та перетворення будівлі на триповерховий житловий будинок», - повідомив, зокрема, Роман Андрусишин.

Громадське обговорення проєкту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триває з 27 травня до 27 червня 2021 року. Письмові зауваження та пропозиції до проєкту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 27 червня 2021 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: agu@lvivcity.gov.ua.  

З проєктом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку) можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР https://drive.google.com/drive/folders/1iTA6jltHp89JNzuQoxpisHy1OYHK2PQ_, або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.  

Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Мирослава Пастущук, начальник відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

У Львові підприємці з Городоцької остерігаються забудовників території мотозаводу

dailylviv.com

До теми

18:45 16 червня 2021 р.

У Ратуші повідомили, коли у Львові буде гаряча вода

З 22 червня розпочнуть відновлення постачання гарячої води споживачам ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго». До кінця цього тижня ще триватимуть роботи з ліквідації виявлених під час гідравлічних випробувань пошкоджень і дефектів на теплових мережах.

Рубрика: Економіка

14:57 16 червня 2021 р.

Стало відомо про чотири товари, які Львівщина експортує найчастіше

У січні-квітні цього року експорт товарів у Львівській області становив 854,9 млн дол. США, імпорт – 1313,3 млн дол. Про це інформують у Головному управлінні статистики у Львівській області.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу