У Львові неповнолітні діти, батьки яких загинули від ракетних ударів росіян, отримуватимуть щорічну допомогу

18:43 27 лютого 2024 р.

Фото до новини

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міськради затвердив список дітей, які отримають від міста 30 тисяч гривень допомоги.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com. Виплата відбудеться вперше у межах програми допомоги дітям, батьки яких загинули від ракетних ударів росіян. Програму місто прийняло наприкінці минулого року. Йдеться про щорічну адресну допомогу на кожну дитину до досягнення нею повноліття.

У міському управлінні соціального захисту розповіли, що у нашій громаді на сьогодні є дев’ять дітей, батьки яких загинули внаслідок ракетних ударів. Потреба у коштах для виплати щорічної адресної допомоги цим дітям складає 270 тисяч гривень на рік.

«Ця адресна допомога призначається з 2024 року по рік досягнення дитиною вісімнадцятирічного віку. Сьогодні виконавчий комітет затвердив список дітей, які отримають цю щорічну адресну допомогу. Виплачувати кошти буде наше управління коштом, передбаченим у бюджеті Львівської міської територіальної громади», – зауважив в. о. керівника управління соціального захисту Львівської міської ради Олексій Неділя.

Нагадаємо, у грудні 2023 року у Львові прийняли програму підтримки дітей, батьки яких загинули внаслідок ракетних ударів росіян на території нашої громади. Йдеться про щорічну одноразову допомогу в розмірі 30 тисяч гривень кожній дитині до досягнення нею повноліття.

Читайте також: Зарплати полонених та зниклих безвісти отримуватимуть рідні: Зеленський підписав закон

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів