У Львові на пр. Свободи встановлять інклюзивну вбиральню

12:10 21 червня 2024 р.

Фото до новини

На пр. Свободи, 7, на звернення Львівської обласної організації «Реабілітація осіб з інвалідністю», облаштують інклюзивну модульну вбиральню. Профінансує роботи благодійний фонд UNBROKEN.

Профінансує роботи благодійний фонд UNBROKEN. Фонд має приватних інвесторів, які цільово пожертвували кошти на встановлення вбиральні для осіб з інвалідністю. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

«Маємо благодійників, які пожертвували кошти нашому фонду цільово на облаштування інклюзивної вбиральні у центрі міста», - розповів виконавчий директор благодійного фонду UNBROKEN Олександр Кобзарев.

Відповідно до прийнятого сьогодні рішення виконавчого комітету, Галицька районна адміністрація, яка визначена замовником з організації робіт з встановлення інклюзивної модульної вбиральні, укладе тристоронній договір підряду з підрядником та благодійним фондом UNBROKEN як платником. 

Читайте також: У центрі Львова спорудять вбиральню за 5 млн грн: користування - до 15 хвилин

Попередньо, підрядник монтуватиме вбиральню в себе, і орієнтовно наприкінці літа привезе її на локацію. Далі ЛМКП «Львівводоканал» має під'єднати об’єкт до інженерних мереж. Після влаштування інклюзивної модульної вбиральні її передадуть на баланс ЛКП “Ратуша-сервіс“.

Довідково, благодійний фонд UNBROKEN заснували для залучення коштів на розбудову екосистеми UNBROKEN та побудову мережі гуманітарної дипломатії. Метою є вибудувати потужну екосистему допомоги постраждалим від війни і розповсюдити цей досвід в інших містах і країнах. Ініціатива має амбасадорів серед відомих людей по всьому світу, також її підтримали на державному рівні.

Читайте також: Туалет на проспекті Свободи матиме нового опікуна

Нагадаємо, за даними управління соцзахисту Львівської міської ради, 5,6% жителів Львівської громади, тобто 47 500, офіційно є особами з інвалідністю. Окрім цього, у місті лікується  багато військових, які потребують безбар’єрного середовища і які не входять у цю офіційну статистику. Через війну, розпочату росією, кількість людей, для яких важливо мати доступне середовище, щодня збільшується.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів