У Львові на історичному місці добудовують тир за 80 млн грн

17:03 31 січня 2024 р.

Фото до новини

Муніципальний стрілецький тир, що на вулиці Лисенка, збудували вже на 50%.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Раніше це було нежитлове занедбане приміщення, яке зараз за кошти меценатів реконструюють у сучасний спортивний об’єкт закритого типу.

Як повідомив начальник управління спорту Львова Антон Нікулін, станом на сьогодні вже готова четверта секція, тож найскладніші будівельні роботи вже позаду. Всі зовнішні будівельні роботи планують завершити до кінця березня цього року і одразу перейти до внутрішнього монтажу спеціального обладнання для стрільби. Паралельно вже триває процес закупівлі необхідного стрілецького обладнання.

Загалом стрілецький тир матиме три поверхи: на першому рівні – тир для стрільби з вогнепальної зброї на 25 метрів, на другому рівні – тир для спортивних дисциплін, кульова стрільба на 50 та 25 метрів, третій – лучне поле на 18 метрів та навчальні аудиторії. Кульова стрільба відповідатиме всім нормам, передбачена сучасна система підвезення і заміни мішеней. Окрім того, заплановано функціональне використання даху: в теплу пору року на останньому рівні також можна буде проводити заняття зі стрільби з лука на 50 м. Також в споруді передбачені всі необхідні технічні та адміністративні приміщення.

Загальна площа тиру – 1 817 м², орієнтовна вартість проєкту – 80 млн грн.

Важливо, що будівля буде повністю інклюзивною та доступною для всіх спортсменів та відвідувачів.

Нагадаємо, місце, де зараз працюють над створенням муніципального тиру, є історичним, адже з ХІХ століття саме тут активно діяло Стрілецьке товариство, яке у воєнний час було залучено до оборони. У повоєнний час, у північному корпусі облаштували тир, де змагалися і тренувалися чемпіони світу та Європи, медалісти й учасники Олімпійських ігор: Микола Калиниченко, Дмитро Бобрун, Володимир Зименко, Анатолій Онищук, Борис Мельник, Степан Старинський, Анатолій Кукса.

 

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів