У Львові ліквідували три комунальні підприємства

14:32 13 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівська міська рада проводить реформу ЛКП, укрупнюючи їх, щоб зменшити видатки з бюджету міста, а також покращить якість надання послуг мешканцям.

Про це повідомили в п’ятницю, 13 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про доцільність припинення ЛКП «Сріблястий» та ЛКП «Привокзальне» через ліквідацію» та «Про доцільність припинення ЛКП «Новий Львів» через ліквідацію».

Заступник голови Залізничної районної адміністрації Ігор Герич зазначив: «На балансі комунальних підприємств «Сріблястий» та «Привокзальне» житлові будинки не знаходяться. Тому для підвищення ефективності обслуговування житлових будинків, є необхідність припинення комунальних підприємств «Сріблястий» та

«Привокзальне» шляхом ліквідації».
Заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк пояснила: «Ці ЛКП вже давно не працюють, їх треба ліквідувати, щоб врегулювати правові відносини».

Голова Сихівської районної адміністрації Галина Гладяк розповіла: «Сихівська адміністрація аналогічно виносить на розгляд виконавчого комітету рішення про припинення діяльності ЛКП «Новий Львів» шляхом ліквідації. У 2013 році будинки були передані з цього підприємства на баланс «Житловик-С». Підприємство господарської діяльності не здійснює».

dailylviv.com

До теми

22:01 5 серпня 2021 р.

Три громади на Львівщині отримали кошти на житло атовцям. Які саме

Цього тижня трьом територіальним громадам спрямували 742 тис грн для виплати матеріальної допомоги на придбання житла для учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил), а також бійців-добровольців АТО, визнаних Комісією з визнання бійців-добровольців АТО.

Рубрика: Економіка

16:51 5 серпня 2021 р.

Паперова фабрика на Львівщині добудовує новий цех: експортує продукцію в Чехію, Румунію, Білорусь, Угорщину

На Кохавинській паперовій фабриці, що у селі Гніздичів Жидачівського району триває будівництво нових цехів та складських приміщень. Після відкриття тут запустять екологічне виробництво з целюлозної сировини.

Рубрика: Економіка

21:44 4 серпня 2021 р.

Шахтарі протестували під ЛОДА: що їм пообіцяли

Сьогодні заборгованість із заробітної плати перед шахтарями ДП «Львівугілля» становить понад 280 млн грн, левова частка цих коштів – борг за відвантажене вугілля. Відтак, шахтарі Львівщини прийшли під стіни Львівської ОДА з вимогою погашення заборгованості.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу