У Львові ліквідували три комунальні підприємства

14:32 13 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівська міська рада проводить реформу ЛКП, укрупнюючи їх, щоб зменшити видатки з бюджету міста, а також покращить якість надання послуг мешканцям.

Про це повідомили в п’ятницю, 13 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про доцільність припинення ЛКП «Сріблястий» та ЛКП «Привокзальне» через ліквідацію» та «Про доцільність припинення ЛКП «Новий Львів» через ліквідацію».

Заступник голови Залізничної районної адміністрації Ігор Герич зазначив: «На балансі комунальних підприємств «Сріблястий» та «Привокзальне» житлові будинки не знаходяться. Тому для підвищення ефективності обслуговування житлових будинків, є необхідність припинення комунальних підприємств «Сріблястий» та

«Привокзальне» шляхом ліквідації».
Заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк пояснила: «Ці ЛКП вже давно не працюють, їх треба ліквідувати, щоб врегулювати правові відносини».

Голова Сихівської районної адміністрації Галина Гладяк розповіла: «Сихівська адміністрація аналогічно виносить на розгляд виконавчого комітету рішення про припинення діяльності ЛКП «Новий Львів» шляхом ліквідації. У 2013 році будинки були передані з цього підприємства на баланс «Житловик-С». Підприємство господарської діяльності не здійснює».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:14 21 лютого 2020 р.

Динаміка лізингу в Україні майже вдвічі перевищує світову,- директорка у Львові

Лізинговий ринок України продовжує зростати високими темпами п”ятий рік поспіль, значно випереджаючи темпи зростання українського ВВП. Передумовою для цього слугувала стабільність економічного розвитку та зростання попиту на лізингові послуги задля модернізації виробництва та послуг.

Рубрика: Економіка

16:23 21 лютого 2020 р.

На Львівщині – 22 мільйонери

На Львівщині задекларували доходи за 2019 рік понад один мільйон гривень 22 громадянина на загальну суму 85,9 мільйона гривень. 163 платники податків у Львові задекларували більше мільйона гривень

Рубрика: Економіка

16:26 20 лютого 2020 р.

Департаменту ЛМР дозволили автоматично продовжувати договорів оренди землі

Сьогодні, 20 лютого, на позачерговому засіданні сесії Львівської міської ради депутати підтримали ухвалу, що стосується розмежування повноважень департаменту містобудування та має на меті спрощення адміністративних процедур під час оформлення документів на землекористування.

Рубрика: Економіка