У Львові курсують чотири нові автобуси «МАЗ»

11:10 18 вересня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Директор «АТП-1» Орест Хамула запевнив: «Зранку на маршрути виїхали чотири нові автобуси «МАЗ», які місто придбало у лізинг».

Про це повідомили у вівторок, 18 вересня, в прес-службі Львівської міськради. Директор «АТП-1» Орест Хамула розповів також: «Два автобуси працюють на маршруті №46, ще два – на маршруті №3а. Вчора ми налаштували роботу табло. Сьогодні ця робота триватиме, тому завтра зранку на маршрут виїде більша кількість нових машин».

«На території АТП-1 – уже 16 нових автобусів «МАЗ», які ЛМР закупила в лізинг. Загалом до кінця року місто має отримати 150 нових автобусів – 100 білоруського виробництва «МАЗ», а 50 – львівського виробництва «Електрон», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:19 21 квітня 2021 р.

Що дасть Трускавцю статус курорту державного значення

Питання щодо оголошення природної території міста Трускавець курортом державного значення обговорили сьогодні під час засіданні постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування Львівської обласної ради.

Рубрика: Економіка

18:21 20 квітня 2021 р.

56% українських заробітчан налаштовані купити житло в Польщі: у яких містах

Упродовж першого кварталу 2021 року понад 55,5 відсотків опитаних українських заробітчан заявили про бажання придбати житло у Польщі. У 2020 році таких людей було 34 відсотки. Ця ситуація пов'язана з посиленням інтеграційних процесів між громадянами України та Польщі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу