У Львові курсуватиме безплатний соціальний автобус для бездомних

11:05 6 грудня 2023 р.

Фото до новини

Аби допомогти людям, які з певних причини втратили домівки, у Львові запровадили нову ініціативу.

Тепер щотижня упродовж зими автобус безоплатно возитиме бездомних людей до закладів, де вони зможуть отримати весь комплекс соціальних послуг. Це і харчування, і медичний огляд, і санітарно-гігієнічні послуги та можливість отримати одяг чи взуття.

Про це повідомила ЛМР, пише DailyLviv.com.

Зокрема, виконком Львівської міськради затвердив рішення про здійснення безкоштовних перевезень бездомних осіб до місць надання соціальних та інших послуг.

«Враховуючи зимовий період і також те, що в нас є як комунальні, так і іншої форми власності заклади, які надають соціальні послуги бездомним, пропонуємо раз на тиждень впродовж грудня-лютого безкоштовно возити їх до тих місць, де вони зможуть отримати соціальні та інші послуги», – пояснив Олексій Неділя, в. о. керівника управління соціального захисту Львівської міської ради.

«Це важливо, особливо зараз, в час зими. Бо невідомо, як може бути завтра. Це та підтримка, яка дуже потрібна цим людям», – зауважив мер Львова Андрій Садовий.

Уже цієї п’ятниці, 8 грудня, автобус повезе бездомних людей до «Оселі» у Винниках, де вони зможуть отримати весь комплекс соціальних та інших послуг. Про це детальніше буде повідомлено додатково.

Зазначимо, сьогодні на території Львівської громади є кілька центрів як комунальної, так й інших форм власності, які надають необхідні для бездомних людей послуги, серед яких: Філія соціальної роботи з бездомними Комунальної установи змішаного типу Львівський міський центр соціальних послуг та реабілітації «Джерело», Львівська міська громадська організація «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», «Дім милосердя» згромадження братів Альбертинів Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької церкви та інші.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів