У Львові комунальні автобуси не обладнані кондиціонерами. За винятком одного маршруту

09:53 25 червня 2021 р.

Міська влада у 2019 році ухвалила, що у всіх майбутніх закупівлях міського транспорту має бути передбачена наявність кондиціонерів.

Усі майбутні закупівлі транспорту – автобусів, трамваїв та тролейбусів, передбачатимуть наявність кондиціонерів. Таким є стратегічні рішення мерії, зокрема ухвала від 2019 року. Як повідомив Орест Олеськів, начальник управління транспорту, станом на сьогодні кондиціонерами обладнані 50 нових тролейбусів «Електрон» і 9 трамваїв.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Серед комунального електротранспорту у нас є 50 тролейбусів і 9 трамваїв обладнаних кондиціонерами. На лінії на різних маршрутах курсує 46 тролейбусів і 5 трамваїв з кондиціонерами. Щодо комунальних автобусів, то вони не обладнані кондиціонерами.

Для забезпечення комфортного проїзду пасажирів у літній період, місто прийняло ряд стратегічних рішень, зокрема є ухвала у 2019 році, яка передбачає, що у всіх майбутніх закупівлях міського транспорту має бути передбачено наявність кондиціонерів. Першою такою закупівлею стали 50 тролейбусів «Електрон» у співпраці з ЄБРР. І у всіх тендерах, які зараз проводяться, ми передбачаємо кондиціонери. Так, минулого року був проведений тендер на закупівлю 10 низькопідлогових трамваїв, які мають мати кондиціонери. Також у тендері, який не відбувся, на закупівлю 100 автобусів, було передбачено, що ці автобуси теж мали мати кондиціонери», - розповів Орест Олеськів.

За його словами, на сьогодні кондиціонери працюють на автобусному маршруті №53. Його обслуговує приватний перевізник ТзОВ «Успіх БМ». Минулого року вони закупили вживані автобуси, на яких були встановлені кондиціонери.

Патрульна поліція обмежує заїзд важкого великогабаритного транспорту до Львова

dailylviv.com

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу