У Львові комунальні автобуси не обладнані кондиціонерами. За винятком одного маршруту

09:53 25 червня 2021 р.

Фото до новини

Міська влада у 2019 році ухвалила, що у всіх майбутніх закупівлях міського транспорту має бути передбачена наявність кондиціонерів.

Усі майбутні закупівлі транспорту – автобусів, трамваїв та тролейбусів, передбачатимуть наявність кондиціонерів. Таким є стратегічні рішення мерії, зокрема ухвала від 2019 року. Як повідомив Орест Олеськів, начальник управління транспорту, станом на сьогодні кондиціонерами обладнані 50 нових тролейбусів «Електрон» і 9 трамваїв.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Серед комунального електротранспорту у нас є 50 тролейбусів і 9 трамваїв обладнаних кондиціонерами. На лінії на різних маршрутах курсує 46 тролейбусів і 5 трамваїв з кондиціонерами. Щодо комунальних автобусів, то вони не обладнані кондиціонерами.

Для забезпечення комфортного проїзду пасажирів у літній період, місто прийняло ряд стратегічних рішень, зокрема є ухвала у 2019 році, яка передбачає, що у всіх майбутніх закупівлях міського транспорту має бути передбачено наявність кондиціонерів. Першою такою закупівлею стали 50 тролейбусів «Електрон» у співпраці з ЄБРР. І у всіх тендерах, які зараз проводяться, ми передбачаємо кондиціонери. Так, минулого року був проведений тендер на закупівлю 10 низькопідлогових трамваїв, які мають мати кондиціонери. Також у тендері, який не відбувся, на закупівлю 100 автобусів, було передбачено, що ці автобуси теж мали мати кондиціонери», - розповів Орест Олеськів.

За його словами, на сьогодні кондиціонери працюють на автобусному маршруті №53. Його обслуговує приватний перевізник ТзОВ «Успіх БМ». Минулого року вони закупили вживані автобуси, на яких були встановлені кондиціонери.

Патрульна поліція обмежує заїзд важкого великогабаритного транспорту до Львова

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів