У Львові ініціюють створення дорадчого органу при ЛМР, який би допоміг вижити малому бізнесу в часи пандемії

15:30 10 жовтня 2020 р.

Попри гарне звітування і піар, жодної ефективної програми захисту Львівcька міська рада за час карантину не зробила. Люди втратили і продовжують втрачати свій бізнес. А, замість підтримки, від влади вони мають тиск і репресії.

Про це розповіла Марія Марущак, підприємиця, представниця партії “За майбутнє”, пише DailyLviv.

- Здавалося б, у такі скрутні часи влада має захищати людей, але все відбувається  навпаки, - сказала вона на засіданні «Безробіття на Львівщині: як його зменшити?» у Пресклубі. Ми бачимо, як міська влада забирає у людей МАФи під приводом того, що ці підприємці працюють із порушеннями, хоча насправді вони давно виправили недоліки в роботі своїх підприємств. У свою чергу, центральна влада убиває мікробізнес законом про тотальну фіскалізацію. На підприємців з першого разу накладають «космічні» штрафи у випадку виявлення того чи іншого порушення. Люди просили: дайте, бодай, трохи часу для адаптації, ми не знаємо, як ця система працює, помилки неминуче будуть. Ні, не дали. Люди бояться, що опиняться в борговій ямі. Все частіше мої знайомі або закривають свої невеликі магазинчики чи інші підприємства. Залишаються без роботи самі і звільняють найманих працівників.

То чи варто дивуватись, що Львів накрила хвиля безробіття?

Якби влада не допомагала, а, бодай, не втручалась, мікробізнес потрохи оговтався би від наслідків пандемії:

- Малий бізнес, як природа, він здатен самовідновлюватись. Але якщо його нещадно нищити – гине, - зауважила підприємиця.

Марія Марущак вважає, що новообрана влада має створити постійну комісію або дорадчий орган при Львівькій ОТГ, який би консультував, учив, а не залякував і карав.

-  Важливо вже після 25 жовтня мати таку комісію, яка би засідала щотижня і пояснювала всі нюанси підприємцям у різних сферах діяльності. Щоб ми разом шукали нові шляхи виходу з кризи, консультувались, радились, обмінювались досвідом, давали ті чи інші пропозиції. Влада має співпрацювати із підприємцями, а не влаштовувати репресії проти них. Нині, коли ми приходимо до органів місцевого самоврядування, жодної корисної інформації для себе не отримуємо, – наголосила підприємиця.

У Львові поставили під сумнів офіційну статистику з безробіття і спрогнозували соціальний вибух.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу