У Львові для «авіабуму» створили фонд

20:07 11 березня 2017 р.

  • 0

У лютому було прийнято рішення про запуск фонду на підтримку авіаперевізників у Львові. Ініціатором такого рішення стали Львівський туристичний Альянс, Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького й Львівська міська рада.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

«60% людей, які в світі подорожують, використовують літак. Якщо подивитись на структуру України, то тут це становить близько 10%. Тобто, якщо говорити навіть про Львів, через який всі пізнають Україну, або через який летять до інших точок, то це орієнтовно 10% перельотів.

Для міста Львова – це можливість ряду нових індустрій, зокрема цьогоріч ми знаємо, що відбуватиметься багато нових фестивалів, конгресів, таких, як засідання фан-клубу, засідання комітету ІССА – це найбільші організатори подій в світі, членом цього клубу Львів вже є протягом декількох років.

Саме тому сьогодні є велика потреба у нових авіаперевезеннях, власне, сьогодні наші колеги запрезентують можливість створення фонду на підтримку авіа. Хочу сказати, що позиція міського голови Львова полягає в тому, що сума, яка буде зібрана, буде ще й рівноцінно додана з боку міста», - зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Раді бачити, що Львів готовий до створення фонду підтримки, тому що ми розуміємо, що працюємо всі спільно і розвиток міста залежить від того, як аеропорт обслуговує рейси. Ми зі своєї сторони максимально торік зробили все, щоб залучити більшу кількість авіакомпаній і першим проханням всіх цих компаній було створення фонду підтримки від міста або держави. Завдяки тому, що нас всі підтримали, у цьому році вже плануємо побачити нові рейси та маршрути», - зазначила директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська.

Це зумовлено, зокрема і тим, що до Львова планують зайти як нові перевізники, так і ті, що вже  раніше літали у Львів, але припинили польоти через кризу.

За словами президента Львівського туристичного Альянсу Андрія Сидора, Львів в очікуванні приходу нових авіакомпаній, перебуває на порозі «авіабуму».

На базі створеного Альянсу будуть збирати кошти, які потім ми зможемо передавати або львівському аеропорту, або новим авіакомпаніям. Це, звісно, будуть добровільні пожертви за різними механізмами. Усі знають акцію «Гривня для Львова», яку запровадив Львівський туристичний Альянс і на вибір гравців ринку – це буде або плюс кілька гривень до чеку, або якісь одноразові внески від готелів, ресторанів. Перший крок зробив аеропорт, який обіцяє максимальні знижки для нових авіакомпаній. А туристичний Альянс буде збирати кошти та передавати їх за призначенням далі», - зазначив голова Львівського туристичного Альянсу Андрій Сидор.

Відомий львівський ресторатор Марк Зархін наголосив на тому, що при запуску лоукостів потрібно враховувати досвід таких європейських міст, як Краків, Будапешт та Прага. Це допоможе вплинути на якість пасажиропотоку та таким чином уникнути помилок.

"Дешеві, бюджетні авіалінії – це, по-перше, не тільки туристи, які приїжджають. Це для нас можливість їздити по всій Європі. Останній раз я летів з Парижа в Манчестер за 7 євро. Ми всі хочемо так літати, ця вартість не є рівень обіду в ресторані і це просто пожвавлює нашу економіку, культуру і наше уявлення про світ і світу про нас. Це те, що потрібно відкритому Львову",- наголосив Марк Зархін.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:21 3 червня 2020 р.

«Львівводоканал», «Львівтеплоенерго», «Львівелектротранс», АТП № 1 та інші не мають коштів на зарплату

Найбільші комунальні підприємства Львова — «Львівводоканал», «Львівтеплоенерго», «Львівелектротранс», АТП № 1 та ін зазнали значних фінансових збитків за час карантину.

Рубрика: Економіка

12:45 3 червня 2020 р.

На Львівщині ремонтують автодорогу Шопки – Станимир – Ганачівка

В області триває капітальний ремонт автомобільної дороги місцевого значення С141101 Шопки – Станимир – Ганачівка на ділянці км 3+200 – км 6+350 (від а/д Куровичі-Рогатин в сторону с. Лагодів), а також на ділянці км 6+420 – км 11+600 (від а/д Куровичі-Рогатин в сторону с. Станимир).

Рубрика: Економіка

Останні новини

Аваков запроваджує цілодобовий контроль за поліціянтами за 20 млн євро

Молдова, Угорщина, Німеччина - головні споживачі української мороженої риби

Юрій Шипов на 5 років став керівником Львівської психлікарні «Заклад»

Відеоміст Львів-Одеса: чи потрібна журналістам нова "регуляторна спілка"

За добу на Львівщині госпіталізовано з підозрою на коронавірус 57 осіб

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу