У Львові демонтували більше 70 рекламних табличок «Яндекс.Таксі»

14:00 22 лютого 2017 р.

Міський голова Андрій Садовий провів у середу робочу зустріч з представниками львівських таксистів.

Про це повідомили сьогодні, 22 лютого, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Під час зустрічі обговорили нагальні проблеми, з якими стикнулися львівські таксі та питання внесення змін до законодавчих документів, які регулюють роботу перевізників. Представники трудових колективів львівських таксі озвучили на зустрічі два блоки питання, в яких потребують втручання і допомоги міської влади. Перше: встановити законність роботи у Львові «Яндекс.Таксі». Друге: допомогти внести зміни в законодавчі документи, які регулюють роботу перевізників».

Андрій Садовий запевнив таксистів: «Шкодую, що ми не маємо з вами системних зустрічей. Нам є про що поговорити і які питання спільно вирішувати. Зі свого боку готовий всіляко сприяти і допомагати вирішувати проблеми, які виникають перед вами. Готовий долучати до роботи своїх колег у Верховні Раді щодо змін у законодавчій базі, та провести перемовини з державними структурами, які будуть необхідні для вирішення нагальних питань львівських таксі».

Своєю чергою, присутня на зустрічі директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич зазначила, що у департаменті підписаний наказ на демонтаж зовнішньої реклами, розміщеної без погоджень. Зокрема, було демонтовано більше 70 рекламних табличок «Яндекс.Таксі».

Про це повідомили сьогодні, 22 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів