Кошти на опломбування лічильників збирають шахраї, – «Львівводоканал»

17:52 15 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»

ЛМКП «Львівводоканал» офіційно запевнив, що реєстрація нових особових рахунків та опломбування лічильників здійснюється безкоштовно.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 15 лютого: «ЛМКП «Львівводоканал» застерігає мешканців! Нещодавно на львівських новобудовах з’явилися оголошення, у яких мешканців будинків незаконно спонукають до збору коштів на опломбування водолічильників. В оголошенні пропонують за 250 гривень здійснити «розпуск світла та води». ЛМКП «Львівводоканал» офіційно повідомляє, що реєстрація нових особових рахунків та опломбування лічильників здійснюється безкоштовно».

У відділі збуту послуг ЛМКП «Львівводоканал» пояснили: «До нас звернулися мешканці вулиці Пулюя, які запитують про вартість пломбування лічильників і принагідно просять пояснити, що таке «розпуск води». Однак платних послуг по опломбуванню лічильників ми не надаємо, а поняття «розпуск води» взагалі не існує. Усі нові абоненти можуть звернутися до нас за багатоканальним номером телефону 240-11-40 та запросити контролера для опломбування водолічильника безкоштовно».

Про це повідомили сьогодні, 15 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів