Чиновники Львівської облради відправили на доопрацювання 250 мікропроектів

14:14 29 грудня 2016 р.

Найбільше заявок на участь у конкурсі мікропроектів надіслали зі Жовківського, Сокальського, Стрийського, Старосамбірського й Золочівського районів.

Станом на 10-ту годину 29 грудня у Львівську облраду вже надійшли більше тисячі заявок на участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік. З них опрацьовано 800, зареєстровано 550, а відправлено на доопрацювання 250 мікропроектів. 

Про це повідомив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків обласної ради Іван Собко. За його словами, лідирують Жовківський, Сокальський, Стрийський, Старосамбірський, Золочівський райони й такі міста, як Стрий, Червоноград, Дрогобич та Львів. Менше подань – з Дрогобицького, Мостиського, Буського, Радехівського, Перемишлянського та Сколівського районів. 

Іван Собко також запевнив: «Наш відділ працює практично цілодобово, перевіряє пропозиції, деякі з них скеровуються на доопрацювання. Нагадую, що завтра, 30 грудня, о 17.00 реєстрацію буде припинено. Усі заявки, які надійдуть до визначеного часу та дати, будемо перевіряти уже 2-3 січня. Ті, які відповідатимуть вимогам конкурсу – будуть зареєстровані. Там, де будуть невідповідності – на жаль, отримають відмову. Такі умови конкурсу, мусимо їх чітко усі дотримуватись. Ще раз наголошую – продовжувати термін подачі заявок не будемо. Дякуємо за ваші цікаві пропозиції». 

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також нагадуали, що її депутати передбачили на реалізацію обласного конкурсу мікропроектів у 2017 році 60 мільйонів гривень. Збільшено також до 400 тисяч гривень максимально можливу суму проекту, з яких 200 тисяч компенсовуватиме обласний бюджет.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу