У львівську економіку готові інвестувати японці | Новини Львова

У львівську економіку готові інвестувати японці

15:05 4 жовтня 2013 р.

  • 0

Про це сьогодні, 4 жовтня, повідомили у прес-службі ЛОДА.

За її інформацією, сьогодні відбулась зустріч голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука з представниками японського бізнесу, які готові інвестувати свої кошти в економіку Львівщини. Зі слів голова ЛОДА, вони при цьому декларують відкритість свого бізнесу та можливості створювати на Львівщині робочі місця та платити податки до нашого бюджету».

Нагадаємо, також сьогодні, 4 жовтня, «Щоденний Львів» повідомляв, що 81% бюджету обласного центру Львова – податки з доходів фізичних осіб, які поповнили цього року скарбничку міста 130-ма мільйонами, тоді як підприємства – лише 23-ма.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка