У Львівському інституті менеджменту відбудеться зустріч з успішними топ-менеджерами України

11:15 26 листопада 2015 р.


Фото: lim.lviv.ua

Провідні управлінці нашої країни поділяться в четвер досвідом на вулиці Ліській.

«26 листопада о 15.30 у Львівському інституті менеджменту на вулиці Ліській (№16; конференц-зал, 306-та аудиторія) відбудеться зустріч з успішними топ-менеджерами України. Захід пройде в рамках програми «Ренесанс в мистецтві управління успіхом» до 25-річчя від заснування інституту», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Відвідувачі заходу матимуть можливість познайомитися з керівниками та топ-менеджерами успішних компаній та проектів, зокрема з Наталею Сіреджук (Навчально-реабілітаційний центр «Джерело»), Богданом Федоровичем ( ТМ «Добра Вода», www. imaslo.com) та Наталією Буцою (Спортивно-відпочинковий комплекс «BNB»). Історії започаткування успішного бізнесу, труднощі та їх подолання, стратегії розвитку та їх втілення, а також основні компетенції менеджерів, необхідні для втілення будь-якого успішного проекту, – це все і не тільки очікуватиме на відвідувачів. Захід відкритий для участі».

dailylviv.com

До теми

20:24 16 травня 2021 р.

Українські заробітчани будуть по-новому платити податки в Польщі

У Польщі з травня 2021-го українським заробітчанам (як і іншим працюючим в країні іноземцям), дозволять отримувати податковий ідентифікатор PESEL (аналог українського ідентифікаційного коду) без прописки. Це спростить процедуру сплату податків.

Рубрика: Економіка

15:04 16 травня 2021 р.

Уже чотири мережі не продаватимуть пальне підвищеної якості

Ще щонайменше дві мережі АЗС долучилися до числа тих, хто вирішив призупинити продаж пального підвищеної якості через запровадження урядом граничного рівня торговельної надбавки до середньої ціни бензину і дизпального.

Рубрика: Економіка

11:46 16 травня 2021 р.

Громадянам і резидентам України дозволено туристичний в'їзд до Греції

Уряд Греції дозволив з 14 травня 2021 року в'їзд у країну туристів з 21 країни, до числа яких увійшла Україна. Усі мандрівники перед вильотом повинні заповнити декларацію на урядовому сайті travel.gov.gr.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу