У львівському електротранспорті стартувала акція «Катаємо безкоштовно!»

10:10 6 липня 2017 р.

У «Львівелектротрансі» запевнили: «Із 1 липня до 30 вересня 2017 ПриватБанк розпочав для львів’ян акцію «Катаємо безкоштовно!».

Про це повідомили сьогодні, 6 липня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Пасажири, які оплачуватимуть проїзд в електротранспорті через «Privat24» за допомогою «QR»-коду з картки «Mastercard», отримуватимуть повернення коштів за другий куплений квиток. Учасником акції автоматично стає кожен пасажир, який оплатить проїзд в електротранспорті з картки «Mastercard», відсканувавши стикер із зображеним «QR»-кодом (щонайменше двічі протягом одного дня).

«Повернення коштів за другий куплений квиток проводиться на картку «Mastercard» наступного дня. Впродовж дня можна отримати тільки один безкоштовний проїзд (за умови купівлі квитка не менше двох разів)», – зазначили також у міськраді.

«Для оплати «QR»-кодом потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток «Privat24» ПриватБанку та відсканувати зображення на стикерах, розміщених у салоні тролейбуса чи трамвая. Під час поїздки оплачений квиток потрібно буде «закомпостувати» у смартфоні та показати кондуктору або контролеру на вимогу», – поінформували також у міськраді.

«У Львові вже понад 90 тисяч пасажирів громадського транспорту скористалися електронними «QR»-квитками, запровадженими з ініціативи ЛКП «Львівелектротранс» разом з ПриватБанком. Сьогодні оплата проїзду в трамваях і тролейбусах за допомогою смартфону повністю або частково працює в електротранспорті дванадцяти українських міст», – повідомили також сьогодні, 6 липня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів