У Львівській ОДА продовжують розробляти «Стратегію розвитку» | Новини Львова

У Львівській ОДА продовжують розробляти «Стратегію розвитку»

14:48 8 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У Львівській облдержадміністрації продовжують роботу над «Стратегією розвитку Львівщини до 2027 року».

Про це повідомили в четвер у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Зокрема, сьогодні, 8 серпня, відбулось засідання керівного комітету із розробки «Стратегії». Участь у зустрічі взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

Маркіян Мальський зазначив: ««Важливо, щоб «Стратегія розвитку» була не лише документом, а й справді давала розуміння, в якому напрямку має рухатися область. Саме тому важливо, щоб ми всі спільно працювали над її якістю вже сьогодні».

«Очільник області наголосив на важливості залучення до формування «Стратегії» представників бізнес-асоціацій, кластерів та підприємців. Про результати роботи над «Стратегією» поінформувала присутніх т.в.о директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Марта Бухтіярова», – розповіли також в облдержадміністрації.

Марта Бухтіярова зазначила: «Вже проведено  соціально-економічний аналіз, дослідження по смарт-спеціалізації, розроблено прогнозну базу. Наразі в процесі проведення «SWOT»-аналізу. Після того, як ми його завершимо і сформулюємо п'ять стратегічних цілей та конкретні завдання, буде напрацьований детальний опис «Стратегії» і ми розпочнемо відбір проектів до Плану заходів із її реалізації».

«Для роботи над «Стратегією» департаментом було сформовано 15 робочих груп, куди увійшли представники громадських організацій, відповідних установ та бізнесу. Відтак, вже провели 28 засідань, п’ять фокус-груп по тематичних заходах, вісім круглих столів, організаційні наради із розробки «Стратегії», – поінформували також Марта Бухтіярова.

«Відтак, до середини серпня планують завершити «SWOT»-аналіз та затвердити стратегічні цілі. Опісля провести виїзні засідання субрегіональних підгруп за участі підприємців у гірські та промислові райони області. Також таке засідання планують провести у Львові. Вже у вересні детально описану «Стратегію» подадуть на екологічну оцінку», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:06 14 липня 2020 р.

За гроші від грального бізнесу боротимуться з ігровою залежністю

Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому законопроєкт про легалізацію грального бізнесу. Платою за ліцензії для казино та гральних залів українська влада планує затулити бюджетні дірки.

Рубрика: Економіка

15:01 14 липня 2020 р.

45% працівників з України готові пройти карантин у Польщі

Відповідно до звіту OTTO Work Force, 39 відостків українців залишили Польщу через втрату роботи, а 36 відсотків, бо не знали, що принесуть наступні дні. Важливо, однак, що 70 відсотків респондентів заявили, що хочуть найближчим часом повернутися до Польщі.

Рубрика: Економіка

11:51 14 липня 2020 р.

Кабмін надав 13 мільйонів на реконструкцію стадіону в Самборі

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції з державного бюджету 2020 року місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на загальну суму 1,68 млрд грн.

Рубрика: Економіка

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу