У Львівській облраді розпочали громадське обговорення «сланцевої» теми

12:47 2 жовтня 2013 р.

  • 0

Зокрема участь у ньому беруть народні депутати України, представники уряду й Посольства США в Києві.

2 жовтня у сесійній залі Львівської обласної ради з ініціативи голови Львівської обласної ради Петра Колодія розпочалося громадське обговорення щодо пошуку, розвідки та видобутку вуглеводнів на території Олеської площі. Про це повідомили у прес-службі Львівської облради.

Під час відкриття громадського обговорення голова Львівської обласної ради Петро Колодій повідомив, що в обговоренні беруть участь представники Кабінету Міністрів України, Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції, представники Посольства США в Україні, народні депутати України від Львівщини, депутати Львівської обласної ради, представники Львівської обласної державної адміністрації, науковці, члени робочої групи для проведення економічного, юридичного, екологічного аналізу проекту Угоди про розподіл вуглеводнів, що видобуватимуться у Львівській області, голови Сокальської, Жовківської, Золочівської, Перемишлянської, Жидачівської, Миколаївської, Буської, Камянка-Бузької, Пустомитівської районних рад, голови сільських ради. представники громадськості.

Як повідомляв учора, 1 жовтня, «Щоденний Львів», сільради Гумниськ та Новосілок Буського району Львівщини закликали на своїх позачергових сесіях депутатів обласної ради не голосувати за узгодження угоди між Україною, компанією «Шеврон Юкрейн Б. В.» й ТзОВ «Надра Олеська» про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуть у межах ділянки «Олеська», доти, поки не буде дотримано їхніх вимог. А 11 вересня «Щоденний Львів» навів висновок експерта Національного екологічного центру України Олена Міскун – «розробка сланцевого газу означатиме забруднення нових територій».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:47 11 грудня 2019 р.

Власників ресторанів Львова впіймали на виплаті кешем 70% зарплати

Департамент економічного розвитку ЛМР проаналізував інформацію про роботу 50 ресторанів, які впродовж цього року сплатили 13,8 млн. гривень податку до міського бюджету розвитку. Однак, більшість закладів не вказують реальної офіційної заробітної платні своїх робітників, аби не сплачувати ПДФО у належному обсязі, що призводить до значних втрат у бюджеті міста.

Рубрика: Економіка

15:17 11 грудня 2019 р.

Через дії уряду міста Львівщини втратять 147 мільйонів

Кабінет міністрів вніс зміни до розпорядження №500-р від 10 липня 2019 року і змінив розподіл субвенції між місцевими бюджетами на соціально-економічний розвиток, зменшивши її загальний обсяг на 1,7 млрд гривень. Через це міста Львівської області втратять понад 147 мільйонів гривень.

Рубрика: Економіка