У Львівській облраді ініціювали меморандум щодо будівництва сміттєзаводу

14:15 18 серпня 2017 р.

Перший заступник голови облради Андрій Білоус запропонував міськраді та облдержадміністрації підписати меморандум щодо будівництва сміттєпереробного заводу.

У Львівській обласній раді повідомили сьогодні, 18 серпня: «Найближчим часом на розгляд Львівської обласної ради винесуть програму поводження з твердими побутовими відходами на території Львівської області. Концепцію цього документа, який розробляється департаментом розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, обговорили 17 серпня експерти-екологи під час наради під керівництвом першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса».

«Програма поводження з твердими побутовими відходами на території Львівської області буде фіналізована після укладання угод між Львівською ОДА і трьома інвесторами-переможцями про конкретні земельні ділянки під розміщення підприємств із переробки твердих побутових відходів. Планується, що підписання цих документів відбудеться впродовж місяця», – поінформували також в облраді.

Під час обговорення Андрій Білоус висловив ідею запропонувати Львівській міській раді та Львівській ОДА підписати меморандум щодо будівництва сміттєпереробного заводу. Він також пояснив: «Сторони домовляються про те, що той, хто перший пройде увесь шлях аж до початку будівництва заводу, той отримує право законтрактувати сміття. Це дозволить одній із сторін меморандуму гарантувати інвестору достатній об’єм сміття», - 

В облраді також розповіли: «Крім того, за результатами зустрічі Андрій Білоус, беручи до уваги необхідність доопрацювання програми поводження з твердими побутовими відходами на, скерує лист до департаменту ЖКГ облдержадміністрації з проханням у межах підготовки Стратегії поводження з твердими побутовими відходами на першим її етапом напрацювати об’єднану схему санітарної очистки територій області.

Перший заступник голови облради Андрій Білоус наголосив: «Далі вимагатимемо узгодити плановані інвестиції з будівництва об’єктів переробки з цією схемою санітарної очистки».

Про це повідомили сьогодні, 18 серпня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також нагадали: «Три компанії: ТзОВ «Вейст Менеджмент Системс», ТзОВ «Глассворк технолоджі» та інвестиційно-екологічна компанія «ІЕК» стали переможцями конкурсу визначення інвестора з будівництва сміттєпереробного заводу на території Львівської області».

dailylviv.com

До теми

22:38 20 жовтня 2020 р.

Податковий Майдан 3:0: у Львові підприємці з різних міст назвали причини, які штовхають їх на безстроковий протест у Києві 3 листопада

Не знищувати малий бізнес захмарними штрафами і податками, а контролювати доходи депутатів, суддів і прокурорів. Таку вимогу висувають владі представники мікробзнесу, які категорично не погоджуються із прийняттям законопроєктів №385031 і №385032, які мають вступити в дію з 1 січня 2021 року.

Рубрика: Економіка

22:08 20 жовтня 2020 р.

Закон для «стукачів»: у Львові роз’яснили нюанси «Закону про РРО», де йдеться про кешбек

Привід для наклепу і нагода знищити конкурента – такі ризики вбачають підприємці у тій частині «Закону про РРО», яка гарантує покупцям компенсаці частини вартості за товари, придбані без видачі їм фіскального чеку.

Рубрика: Економіка

20:38 20 жовтня 2020 р.

У Львові попередили про подорожчання найнеобхіднішого з 1 січня, якщо влада не скасує закон про податки для ФОПів

Продукти, одяг, канцтовари послуги перукарів, ремонт одягу та взуття – все те, чим займаються ФОПи зросте в ціні мінімум до 30%.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу