У Львівській області дві земельні ділянки підуть з торгів

18:53 26 травня 2021 р.

Фото до новини

3 червня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди двох земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.  

Пропонована ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташована на території Шегинівської ТГ (Шегинівська с.р.) Яворівського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах, – 24 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 81 101,66 грн. 

Місце проведення торгів: Львівська область, Яворівський район, с. Шегині, вул. Дружби, 184. Початок земельних торгів о 14.00. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 11-00 до 13-40.

Останній день прийому заяв 28 травня 2021 р. до 16 год. 30 хв.

Пропонована ділянки для ведення фермерського господарства розташована на території Судововишнянської ТГ (Судововишнянська м.р.) Яворівського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах, – 1,72 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 209,20 грн. 

Місце проведення торгів: Львівська область, Яворівський район, м. Судова Вишня, пл. І.Франка, 14 (приміщення Судововишнянської міської ради). Початок земельних торгів о 10.00. Реєстрація учасників земельних торгів у день проведення з 7-00 до 9-40.

Останній день прийому заяв 28 травня 2021 р. до 14 год. 30 хв.

«Аукціон є відкритим та прозорим способом відчуження земельних ресурсів територіальної громади, а надходження коштів до місцевих бюджетів дає можливість вкладати їх в економіку населених пунктів та сільське господарство», - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Фермерів також зобов'язують купувати земельні ділянки на електронних аукціонах

Реорганізація Галсільлісу: відбулося перше засідання комісії

Україна втратила 9 млн 250 тис гектарів землі

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів