У Львівській міськраді затвердили програму розвитку двох промзон | Новини Львова

У Львівській міськраді затвердили програму розвитку двох промзон

18:00 20 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: lvivrada.gov.ua

У четвер, 20 грудня, на сесії Львівської міської ради затвердили програму перспективного розвитку промислових зон Львова, щоб забезпечити їх комплексний розвиток і підвищити інвестиційну привабливість.

Про це повідомили в четвер, 20 грудня, в прес-службі Львівської міськради. У пояснювальній записці до проекту ухвали зазначено: «Промислові зони включатимуть вільні земельні ділянки промислового призначення, що передбачені для розміщення нових промислових виробництв та підприємств або інженерно-транспортної інфраструктури. Програма включає території промислових зон «Сигнівка» та «Рясне-2», загальними площами 92 га та 37 га, відповідно».

«Промислові зони складаються із вільних земельних ділянок, які підлягають освоєнню шляхом їх реалізації на аукціонних торгах створення індустріальних парків або облаштування інженерно транспортної інфраструктури. Програма передбачає мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок зазначених промислових зон, і дозволяє встановлювати його лише в межах категорії землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення», – йдеться також у пояснювальній записці.

«Програма містить перелік заходів промислових зон, що повинні створити сприятливі умови для їх функціонування: облаштування сучасної інженерно-транспортної, логістичної та ін. інфраструктури, впорядкування містобудівної документації, освоєння земельних ділянок та їх інвестиційна промоція. Реалізація заходів програми дозволить покращити інвестиційний клімат Львова, сприятиме відкриттю нових робочих місць, збільшенню надходжень до бюджету мЛьвова, модернізації та розвитку промислового сектору Львова та збалансування його соціально-економічного розвитку», – зазначено також у пояснювальній записці.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:01 14 липня 2020 р.

45% працівників з України готові пройти карантин у Польщі

Відповідно до звіту OTTO Work Force, 39 відостків українців залишили Польщу через втрату роботи, а 36 відсотків, бо не знали, що принесуть наступні дні. Важливо, однак, що 70 відсотків респондентів заявили, що хочуть найближчим часом повернутися до Польщі.

Рубрика: Економіка

11:51 14 липня 2020 р.

Кабмін надав 13 мільйонів на реконструкцію стадіону в Самборі

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції з державного бюджету 2020 року місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на загальну суму 1,68 млрд грн.

Рубрика: Економіка

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові спочатку пошкодили, а тепер лікують рідкісні дерева

45% працівників з України готові пройти карантин у Польщі

Голова Львівської облради від ЄС закликає захистити українську мову

Україна отримала медпрепарат на 5 тис хворих з коронавірусом

Стриянина пограбували у Львові серед білого дня

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу