У Львівській міськраді затвердили програму розвитку двох промзон

18:00 20 грудня 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

У четвер, 20 грудня, на сесії Львівської міської ради затвердили програму перспективного розвитку промислових зон Львова, щоб забезпечити їх комплексний розвиток і підвищити інвестиційну привабливість.

Про це повідомили в четвер, 20 грудня, в прес-службі Львівської міськради. У пояснювальній записці до проекту ухвали зазначено: «Промислові зони включатимуть вільні земельні ділянки промислового призначення, що передбачені для розміщення нових промислових виробництв та підприємств або інженерно-транспортної інфраструктури. Програма включає території промислових зон «Сигнівка» та «Рясне-2», загальними площами 92 га та 37 га, відповідно».

«Промислові зони складаються із вільних земельних ділянок, які підлягають освоєнню шляхом їх реалізації на аукціонних торгах створення індустріальних парків або облаштування інженерно транспортної інфраструктури. Програма передбачає мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок зазначених промислових зон, і дозволяє встановлювати його лише в межах категорії землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення», – йдеться також у пояснювальній записці.

«Програма містить перелік заходів промислових зон, що повинні створити сприятливі умови для їх функціонування: облаштування сучасної інженерно-транспортної, логістичної та ін. інфраструктури, впорядкування містобудівної документації, освоєння земельних ділянок та їх інвестиційна промоція. Реалізація заходів програми дозволить покращити інвестиційний клімат Львова, сприятиме відкриттю нових робочих місць, збільшенню надходжень до бюджету мЛьвова, модернізації та розвитку промислового сектору Львова та збалансування його соціально-економічного розвитку», – зазначено також у пояснювальній записці.

dailylviv.com

До теми

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу