У Львівській міськраді запланували провести перемовини з перевізниками

10:15 23 листопада 2018 р.


Фото: glavcom.ua

За словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого, «коли собівартість зростає, то є підстави для діалогу щодо коригування тарифу».

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий повідомив в п’ятницю, 23 листопада: «Практично у всіх великих містах України підняли ціну за проїзд в громадському транспорті. Через зростання ціни на паливо та збільшення заробітної плати, на сьогодні практично у всіх великих містах України тариф вже відкоригували. В Одесі тариф на проїзд у міському транспорті становить сім гривень, у Харкові – сім-вісім гривень, залежно від маршруту, у Дніпрі – сім гривень, у Києві – вісім гривень, у Запоріжжі — сім-вісім гривень. Навіть такі менші міста, як Тернопіль і Херсон, також пішли на коригування тарифу та збільшили його до 6 гривень. Також варто зазначити, що на приміських маршрутах Львівської області мінімальний тариф на перевезення становить сім-дев’яяять гривень».

Андрій Білий зазначив також:«Ми розуміємо, що коли собівартість зростає, то є підстави для діалогу щодо коригування тарифу. Та у цій ситуації, яка є зараз, необхідно йти на компроміс, бо перевізники вимагають тариф дев’ять гривень, а людей довели до зубожіння і для них це не підйомна вартість. Тому плануємо провести перемовини з перевізниками в форматі круглого столу, щоб напрацювати можливі варіанти виходу із ситуації».

Про це поінформували в п’ятницю, 23 листопада, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:28 17 червня 2021 р.

На Львівщині навколо Запитова та біля сіл Дідилів і Банюнин побудують об'їзну дорогу

На Львівщині побудують нову об’їзну дорогу, яка буде продовженням північного обходу Львова. Вона пролягатиме навколо смт Запитів, біля сіл Дідилів та Банюнин, закінчуватиметься на дорозі Київ – Чоп, поблизу с. Великосілки.

Рубрика: Економіка

18:45 16 червня 2021 р.

У Ратуші повідомили, коли у Львові буде гаряча вода

З 22 червня розпочнуть відновлення постачання гарячої води споживачам ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго». До кінця цього тижня ще триватимуть роботи з ліквідації виявлених під час гідравлічних випробувань пошкоджень і дефектів на теплових мережах.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу