У Львівській міськраді запевнили, що на маршрутах збільшиться кількість автобусів

09:15 1 вересня 2017 р.

  • 0

АТП-1 переходить з літнього на осінній режим роботи.

Про це повідомили в п’ятницю у Львівській міськраді, де також розповіли: «Як повідомили в АТП-1, з 1 вересня підприємство переходить з літнього на осінній режим роботи: додатково буде збільшено кількість машин на кількох маршрутах».

На дві машини збільшиться кількість автобусів на маршруті №16. На маршрутах №3а та №46 кількість машин збільшиться на 1 одиницю. На маршруті №2а курсуватимуть 6 машин», – поінформували також у міськраді.

Заступник директора АТП-1 Орест Хамула, запевнив: «У «час пік» для мешканців Рясного додатково зранку і ввечері курсуватимуть три великі низькопідлогові автобуси. Також ми будемо постійно моніторити ситуацію щодо пасажиропотоку на маршрутах і, в разі необхідності, збільшимо кількість машин».

Про це поінформували сьогодні, 1 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:12 28 березня 2020 р.

Сьогодні поклали асфальт на дорозі Рава-Руська-Судова Вишня

Сьогодні завершено влаштування асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С142003 Яворів – (Рава-Руська – Судова Вишня), що в Яворівському районі.

Рубрика: Економіка

13:51 27 березня 2020 р.

Садовий запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії

Сьогодні, 27 березня, під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що слід провести інвентаризацію усіх запланованих на 2020 рік робіт, щоб зрозуміти, що реальне до виконання, а які проекти слід буде відтермінувати. Водночас мер запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії.

Рубрика: Економіка