У Львівській міськраді пояснили затримку впровадження е-квитка

14:15 18 липня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

ЛМР відправила на погодження ЄБРР підсумковий звіт першого етапу тендерного процесу.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 18 липня: «У Львові триває процес впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті (е-квиток). У лютому цього року відбулося розкриття пропозицій від учасників тендеру на розробку, постачання, встановлення та обслуговування автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті Львова (е-квиток)».

«На тендерне завдання на закупівлю розробки, постачання, впровадження та обслуговування автоматизованої системи оплати проїзду для Львова в лютому цього року було подано шість пропозицій. Станом на сьогодні відправлено на погодження ЄБРР підсумковий звіт першого етапу тендерного процесу, у якому проводилася технічна і кваліфікаційна оцінку учасників тендеру. Від банку є підтвердження, але результат звіту буде відомо за один-два тижні», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:05 9 грудня 2019 р.

На Львівщині більше заплатили податку на доходи фізосіб

Упродовж січня-листопада 2019 року платники податків Львівщини сплатили до державного та місцевих бюджетів 12077 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб (далі ‒ ПДФО). Це на 2084,5 млн. гривень або на 20,9% більше, аніж у тому ж періоді торік (у січні-листопаді 2018 року – 9992,5 млн. гривень).

Рубрика: Економіка