У Львівській міськраді погодили інвестиційну програму «Залізничнетеплоенерго»

17:00 6 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 6 червня, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про погодження інвестиційної програми ЛКП «Залізничнетеплоенерго» на 2019 рік».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради. Начальника управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець зазначив на пленарному засіданні сесії: «Пропонуємо погоди інвестиційну програму ЛКП «Залізничнетеплоенерго» на 2019 рік в обсязі дев’ять мільйонів 472 тисяч гривень. Це інвестиційна частка тарифу».

«Ці кошти будуть використані для робіт з ремонту об’єктів теплопостачання, які знаходяться на балансі ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Зокрема, 7,9 млн. гривень передбачено на ремонт однієї з найбільших котелень підприємства – котельня на вулиці Петлюри, 4а. Решта коштів передбачена на заміну старих теплових мереж на нові попередньо ізольовані», – поінформував також Олександр Одинець.

dailylviv.com

До теми

00:23 2 липня 2022 р.

Інспекторів з паркування у Львові посадили на службові електровелосипеди

Львів отримав 9 велосипедів з електропідсиленням. Їх використовуватимуть працівники, які впродовж дня часто переміщаються по місту. Це, зокрема, інспектори з паркування та садівники, які тепер зможуть оперативніше і якісніше виконувати свою роботу.

Рубрика: Економіка

23:30 1 липня 2022 р.

Україна і Польща запровадять спільний контроль осіб, транспортних засобів і товарів на кордоні

Спільний контроль на українсько-польській ділянці кордону здійснюється у чотирьох із восьми пунктів пропуску для автомобільного сполучення («Устилуг», «Смільниця», «Грушів», «Угринів»).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу