Виконком Львівської міськради передбачив компенсацію за перевезення пільговиків

11:10 14 вересня 2018 р.


Фото: inlviv.in.ua

У п’ятницю, 14 вересня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2018 рік», де, серед іншого, передбачено кошти на компенсацію за пільгове перевезення в громадському транспорті в розмірі 15 мільйонів гривень, ще 10 мільйонів гривень – для районних адміністрацій для на підготовку до зими.

Про це повідомили в п’ятницю, 14 вересня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту фінансової політики Олег Іщук доповів на засіданні виконавчого комітету ЛМР: «У проекті рішення є розподіл 207 мільйонів гривень. Крім того, пропонується ще не 200 мільйонів гривень із загального фонду бюджету розвитку, а 210 мільйонів гривень додатково, зокрема, 15 мільйонів гривень на компенсацію за пільговий проїзд в автобусах по місту, 10 мільйонів гривень пропонуємо спрямувати додатково на адміністрації на витрати на підготовку до зими, 18 мільйонів гривень пропонується перекинути з бюджету розвитку в загальний фонд також для піскосуміші і необхідних робіт по ямковому ремонту. Також є низка внутрішніх перекидок, які стосуються перевиконання по медицині і освіті. У нас буде ще ряд поправок до сесії, тому перед сесією на виконком буде ще раз винесено рішення».

У міськраді також розповіли: «Як зазначено в інформаційній довідці до рішення виконавчого комітету, враховуючи виконання дохідної частини загального фонду міського бюджету Львова за вісім місяців 2018 року та пропозицій головних розпорядників коштів пропонується погодити збільшення доходів міського бюджету Львова на 2018 рік на суму 207 258,2 тисячі гривень. та відповідно погодити збільшення видатків Львова».

Подробиці опубліковані на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

16:55 22 квітня 2021 р.

За державний кошт проведуть інтернет до трьох тисяч сіл

Цьогоріч у Держбюджеті України передбачено 500 мільйонів гривень на під’єднання до оптичного інтернету сільських громад. Насамперед йдеться про інтернетизацію соціально важливих закладів - шкіл, лікарень, ЦНАПів, бібліотек та будинків культури.

Рубрика: Економіка

14:45 22 квітня 2021 р.

Три тваринницькі підприємства на Львівщини офіційно вирощуватимуть племінних корів і свиней

20 квітня департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено виїзне засідання регіональної експертної комісії з розгляду матеріалів на присвоєння відповідного статусу суб’єкта з племінної справи у тваринництві.

Рубрика: Економіка

12:56 22 квітня 2021 р.

Червоноград, Львів, Славське: назвали найбагатші і найбідніші громади Львівщини

Для кращого розуміння фінансового становища громад, можливостей ефективного функціонування та перспектив їх розвитку департамент фінансів Львівської ОДА оцінив та сформував рейтинг громад за окремими фінансовими показниками за підсумками першого кварталу роботи.

Рубрика: Економіка

12:38 22 квітня 2021 р.

В одному з районів Львова помиють пам'ятники на 800 тис грн

Галицька районна адміністрація заплатить приватній підприємиці Оксані Луць 799 тис. грн за послуги з очищення та поточного ремонту міських пам’ятників. Йдеться про 17 об’єктів в центрі міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу