Виконком Львівської міськради передбачив компенсацію за перевезення пільговиків

11:10 14 вересня 2018 р.

  • 0
  • 726


Фото: inlviv.in.ua

У п’ятницю, 14 вересня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2018 рік», де, серед іншого, передбачено кошти на компенсацію за пільгове перевезення в громадському транспорті в розмірі 15 мільйонів гривень, ще 10 мільйонів гривень – для районних адміністрацій для на підготовку до зими.

Про це повідомили в п’ятницю, 14 вересня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту фінансової політики Олег Іщук доповів на засіданні виконавчого комітету ЛМР: «У проекті рішення є розподіл 207 мільйонів гривень. Крім того, пропонується ще не 200 мільйонів гривень із загального фонду бюджету розвитку, а 210 мільйонів гривень додатково, зокрема, 15 мільйонів гривень на компенсацію за пільговий проїзд в автобусах по місту, 10 мільйонів гривень пропонуємо спрямувати додатково на адміністрації на витрати на підготовку до зими, 18 мільйонів гривень пропонується перекинути з бюджету розвитку в загальний фонд також для піскосуміші і необхідних робіт по ямковому ремонту. Також є низка внутрішніх перекидок, які стосуються перевиконання по медицині і освіті. У нас буде ще ряд поправок до сесії, тому перед сесією на виконком буде ще раз винесено рішення».

У міськраді також розповіли: «Як зазначено в інформаційній довідці до рішення виконавчого комітету, враховуючи виконання дохідної частини загального фонду міського бюджету Львова за вісім місяців 2018 року та пропозицій головних розпорядників коштів пропонується погодити збільшення доходів міського бюджету Львова на 2018 рік на суму 207 258,2 тисячі гривень. та відповідно погодити збільшення видатків Львова».

Подробиці опубліковані на сайті ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:10 17 листопада 2018 р.

Аграріям на Львівщині відшкодують 5,5 млн. гривень

У департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації відбулось засідання конкурсної комісії щодо виконання «Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 387