Виконком Львівської міськради передбачив компенсацію за перевезення пільговиків

11:10 14 вересня 2018 р.

  • 0
  • 888


Фото: inlviv.in.ua

У п’ятницю, 14 вересня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2018 рік», де, серед іншого, передбачено кошти на компенсацію за пільгове перевезення в громадському транспорті в розмірі 15 мільйонів гривень, ще 10 мільйонів гривень – для районних адміністрацій для на підготовку до зими.

Про це повідомили в п’ятницю, 14 вересня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту фінансової політики Олег Іщук доповів на засіданні виконавчого комітету ЛМР: «У проекті рішення є розподіл 207 мільйонів гривень. Крім того, пропонується ще не 200 мільйонів гривень із загального фонду бюджету розвитку, а 210 мільйонів гривень додатково, зокрема, 15 мільйонів гривень на компенсацію за пільговий проїзд в автобусах по місту, 10 мільйонів гривень пропонуємо спрямувати додатково на адміністрації на витрати на підготовку до зими, 18 мільйонів гривень пропонується перекинути з бюджету розвитку в загальний фонд також для піскосуміші і необхідних робіт по ямковому ремонту. Також є низка внутрішніх перекидок, які стосуються перевиконання по медицині і освіті. У нас буде ще ряд поправок до сесії, тому перед сесією на виконком буде ще раз винесено рішення».

У міськраді також розповіли: «Як зазначено в інформаційній довідці до рішення виконавчого комітету, враховуючи виконання дохідної частини загального фонду міського бюджету Львова за вісім місяців 2018 року та пропозицій головних розпорядників коштів пропонується погодити збільшення доходів міського бюджету Львова на 2018 рік на суму 207 258,2 тисячі гривень. та відповідно погодити збільшення видатків Львова».

Подробиці опубліковані на сайті ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:40 20 лютого 2019 р.

Пенсійний фонд заборгував казначейству 52,8 млрд. гривень

Сума заборгованості за позиками, наданими казначейством Пенсійному фонду з Єдиного казначейського рахунку, становила 1 січня 2019 року 52,8 млрд. гривень або 44% активів казначейства.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 297

20:11 19 лютого 2019 р.

Нові правила отримання субсидій: хтось отримає кошти в руки, хтось – на спецрахунок у банку

З 1 січня 2019 року в Україні почала діяти монетизована схема надання субсидій. Це означає, що всі субсидіянти почнуть отримувати кошти на спецрахунок в банку.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 1263

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація ГО "Великий Львів"

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу