У Львівській міськраді не наважуються назвати дату впровадження електронного квитка

16:45 12 грудня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У великій сесійній залі Львівської міської ради відбулася «роз'яснювальна зустріч з представниками компаній, які отримали тендерну документацію та працюють над підготовкою пропозицій в рамках тендерних процедур проекту «Автоматизована система оплати проїзду» (електронний квиток)».

Про це повідомили в середу, 12 грудня, в прес-службі Львівської міськради. Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий розповів: «Зараз відбувається фінальна стадія тендерного процесу, після якої ми визначатимемося з переможцем. На вчорашній день ми маємо 20 компаній, які хотіли б взяти участь у тендері. Але з позиції компаній, то ми, ставлячи стислі терміни, обмежуємо конкуренцію. Тому будемо радитися з банком (ЄБРР) і консультантом щодо цього».

«До 15 січня триватиме прийом тендерної документації. За сприятливих обставин не швидше літа 2019 року розпочнеться монтаж обладнання. Монтаж обладнання на 700 одиниць може тривати півроку. Далі відбуватиметься тестування системи, навчання працівників та ін. Також потрібно буде видати 250 тисяч карток. Однак більш чітко про терміни впровадження е-квитка можна буде сказати тоді, коли завершиться тендер та відбудеться оцінка пропозицій», – поінформував також Андрій Білий.

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу