У міськраді Львова досягли компромісу з власниками МАФів

12:10 20 червня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: dyvys.info

Директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич запевнила: «Ми створимо робочу групу, яка напрацьовуватиме шляхи врегулювання ситуації із продажем алкоголю у тимчасових спорудах».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «19 червня, під час зустрічі із власниками МАФів у мерії досягли компромісу – шляхом створення робочої групи домовилися напрацювати перелік дій задля врегулювання ситуації із продажем алкоголю у тимчасових спорудах».

Директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила: «Ми  провели дві зустрічі із представниками-власниками тимчасових споруд, так званих МАФів, і під час обговорення досягли компромісу. Я сподіваюся, що створимо робочу групу. Маю прізвища шести представників від громадської організації «Я львів’янин», які в ній будуть, і спільно ми напрацьовуватимемо перелік дій задля врегулювання цієї ситуації.

Гелена Пайонкевич також розповіла: «Чекаємо на рішення судів двох інстанцій, адже вони оскаржили нашу ухвалу. Уже 27 червня відбудеться наступне судове засідання. Отже, на сесії це питання не буде винесено, оскільки ми прийняли рішення йти в інший спосіб – шляхом створення робочої групи, тож очікуємо на рішення суду».

«4 червня 2019 року, з метою усунення порушень громадського порядку у нічний час доби та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, на пленарному засіданні сесії міської ради було прийнято ухвалу «Про неприпустимість здійснення торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у тимчасових спорудах». Відтак, 236 тимчасових споруд міста Львова повинні припинити продаж алкогольних і слабоалкогольних напоїв та пива», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

12:24 5 грудня 2020 р.

В рахунку за газ буде новий рядок «Очікуване споживання»

ТОВ «Львівгаз збут» пропонує клієнтам можливість спланувати свої витрати на природний газ на наступний місяць. У грудні рахунки клієнтів міститимуть інформацію про вартість природного газу, спожитого у листопаді, та обсяг очікуваного споживання у грудні.

Рубрика: Економіка

12:14 5 грудня 2020 р.

У Львові утеплили будинки за гроші Євросоюзу, уряду Німеччини, бюджету України та власні

Три будинки у Львові на вул. Пулюя, 9 та Антонича, 26 і 32 зробили утеплення та енергомодернізацію за кошти Євросоюзу, уряду Німеччини, українського бюджету та власні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу