У «Львівелектротрансі» бракує інспекторів-контролерів

13:30 18 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Понад 30 вакансій інспектора-контролера служби безпеки пропонує «Львівелектротранс».

Про це повідомили в четвер, 18 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Заробітна плата інспекторів-контролерів «Львівелектротрансу» – від 8000 гривень вже за перший місяць роботи з подальшим її зростанням, злагоджений колектив, технічне забезпечення, гідні умови праці».

У міськраді також запевнили: «Всім кандидатам, які успішно пройдуть первинну співбесіду та оплачуваний випробувальний період, підприємство гарантує працевлаштування з дотриманням норм чинного законодавства, повний соціальний пакет, індивідуальний графік роботи та можливості особистісного росту, а ще регулярні тренінги стресостійкості, основ успішної комунікації та курси іноземних мов. Перевагою для кандидатів, чоловіків та жінок, які досягли 21 року й не мають судимості, є базові навики ділової комунікації, охайна зовнішність, знання іноземних мов (необов'язково) та досвід роботи у сфері охорони громадського порядку (необов'язково).

dailylviv.com

До теми

14:23 22 червня 2021 р.

На Львівщині на двох дорогах зважують транспортні засоби в русі (відео)

Дорожники завершують роботи із влаштування елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху - зважування-в-русі WIM на автомобільній дорозі Н-09 Мукачево – Богородчани – Івано-Франківськ - Рогатин – Бібрка – Львів поблизу с. Шоломинь, км 430.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу