У Львівавтодорі нагадали, як списуються кошти при безготівковій оплаті

14:15 21 лютого 2024 р.

Фото до новини

У ЛКП «Львівавтодор» нагадують: при безготівковій оплаті проїзду кошти з рахунку списуються не миттєво, а, здебільшого наступного дня чи впродовж кількох днів.

Пояснюють, що автоматизована система оплати проїзду побудована на основі відкладеної авторизації. Це, зокрема, передбачено для реалізації функціоналу поїздок з пересадкою. Тому кошти за всі здійснені впродовж дня поїздки знімаються одним платежем.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

«Пасажир реєструє поїздки через валідатор впродовж дня, вони об'єднуються в один платіж, і далі відбувається списання коштів вже за всі здійснені у цей день валідації», - пояснюють в ЛКП «Львівавтодор».

 Так, при оплаті проїзду карткою ЛеоКарт, списання коштів фактично відбувається наступної доби. Однак актуальний баланс транспортної картки показує одразу з врахуванням всіх поїздок. Перевірити залишок коштів на ЛеоКарт можна через валідатор у транспорті, у кіосках “Інтерпрес” та через сервіси EasyPay.

Читайте також:  У Львові більше третини пасажирів оплачують проїзд безготівково

Якщо людина валідує проїзд банківською карткою чи пристроєм з підтримкою ApplePay/GooglePay, зняття коштів відбувається переважно у нічні години чи вранці наступного дня. «У випадку, коли після оплати ви отримали у застосунку сповіщення про резервування 1 гривні – це передавторизація, так система перевіряє, чи картка активна. Після зняття оплати за проїзд, за один або кілька днів, банк робить цю гривню доступною на рахунку пасажира, при цьому сповіщення не надходитиме»,- зауважили у ЛКП «Львівавтодор».

Пасажирам наголошують: контролери перевіряють не списання коштів із карток, а саме валідацію поїздки пасажирів. Зелена відмітка на валідаторі та одинарний звуковий сигнал – це підтвердження успішної реєстрації поїздки. 

Додамо, при оплаті готівкою пасажир обов’язково має отримати у водія разовий паперовий квиток. Його необхідно зберігати до кінця поїздки. 

Нагадаємо,  11 грудня минулого року у Львові на всіх міських маршрутах запрацювала безготівкова оплата проїзду. Так, за підсумками минулого тижня такий спосіб оплати обрала для себе майже 37% пасажирів. Більшість із них користуються загальною ЛеоКарт, адже тоді поїздка є найдешевшою та коштує 13 грн, для студентів - 6,5 грн. Станом на зараз мешканці придбали понад 95 тис. загальних карток ЛеоКарт.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів