У ЛМР назвали два банки, куди на депозити покладуть кошти територіальної громади

16:45 20 січня 2021 р.

Cьогодні, 20 січня, відбулося засідання конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів на рахунках бюджету Львівської міської територіальної громади, на якій розглядали пропозиції державних банків щодо відсотка за вкладом (депозитом) на 2021 рік.

Про це повідомили у департаменті фінансової політики, пише DailyLviv.

Відтак, свої пропозиції на участь подали чотири банки: філія АТ «Державний експортно-імпортний банк України» в м. Львові, Львівське обласне управління ПАТ АТ «Державний ощадний банк України», Львівська обласна дирекція АБ «Укргазбанк» та Західне ГРУ АТ КБ «Приватбанк».

«За результатами проведеного конкурсу переможцями визначено два банки, АТ «Укргазбанк» та АТ «Державний експортно-імпортний банк України», які запропонували однакову найвищу процентну ставку 6,0% за вкладом (депозитом) на 2021 рік.

Додатково інформуємо, що АТ «Державний ощадний банк України» та АТ КБ «Приватбанк» запропонували процентну ставку 5,5% річних", — інформують у департаменті фінансової політики.
dailylviv.com

До теми

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу