У Києві оприлюднили проект Львівського сміттєзаводу

17:00 1 жовтня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Директор Львівського комунального підприємства «Зелене місто» Вадим Ноздря представив на муніципальному форумі «Kyiv Waste» проекти майбутнього сміттєпереробного заводу та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Про це повідомили у вівторок, 1 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Учасники «Kyiv Waste Forum 2019» окрему увагу приділили Національній реформі у сфері поводження з відходами та особливостям її втілення на місцевому рівні».

Директор Львівського комунального підприємства «Зелене місто» Вадим Ноздря запевнив: «Зараз Львів має все, щоб будувати сміттєпереробний завод та проводити рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища. Ми пройшли важкий шлях вибору концептуальних рішень та розроблення необхідної документації з усіма відповідними процедурами».

«Це дуже складні процедури, і не можна недооцінювати час, який довелося витратити на цьому шляху. Це дуже важливий аспект, який треба враховувати всім громадам при розробленні регіональних планів управління відходами. Влада кожної області повинна до кінця визначити земельні ділянки для місць видалення відходів та визначити умови співпраці з місцевими громадами.», – наголосив Вадим Ноздря.

dailylviv.com

До теми

19:39 30 липня 2021 р.

45 об’єктів нерухомого майна Федерації профспілок планували продати незаконно

Слідчі Державного бюро розслідувань арештували 45 об’єктів нерухомого майна Федерації профспілок та її акціонерних товариств, а саме готельних комплексів та прибудов до них, які посадовці планували продати найближчим часом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу