У 4-х районах Львівщини розпочинають створення малих фермерських господарства з овочівництва та ягідництва

13:27 2 грудня 2015 р.

3 грудня о 14.00 у Львівському прес-клубі відбудеться відеочат з директором департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталією Хмиз.

3 грудня о 14.00 відеочат можна дивитися і ставити запитання до Наталії Хмиз на порталі «Щоденний Львів» http://dailylviv.com/ та сайті Львівського прес-клубу http://www.pressclub.lviv.ua/ у коментарях під трансляцією.

До початку відеочату запитання можна ставити у коментарях під цією інформацією або надсилати їх на електронну скриньку Львівського прес-клубу pressclub@pressclub.lviv.ua з позначкою «Відеочат. Наталія Хмиз».

Тема відеочату – початок реалізації на Львівщині з 13 грудня проекту «Формування малого сімейного фермерського господарства товарного типу».

За словами Наталії Хмиз, Проект націлений на розвиток ягідництва, овочівництва та садівництва на Львівщині. Він має на меті залучити до сільгоспвиробництва молодь з аграрною освітою, вимушено переміщених осіб, демобілізованих, аби повернути висококваліфікованих представників галузі, які емігрували, в Україну.

Проект буде реалізований у 4-х районах Львівської області: Кам’янка-Бузькому та Жовківському – спеціалізація  «овочівництво», Перемишлянському та Золочівському – «ягідництво».
Головними учасниками проекту стануть одноосібні селянські господарства зі своїми земельними частками (паями), інші учасники будуть залучені додатково.

Проект надасть фінансову та консультаційну підтримку, підготує учасників до професійного виробництва продукції згідно з європейськими стандартами і технологіями. Для цього вони на своїй земельній ділянці визначеної площі отримають доступ до знарядь і засобів догляду за рослинами та посадковий матеріал, інформує Наталія Хмиз.

Довідка.
Особисті селянські господарства виробляють половину валової сільськогосподарської продукції. В останні роки відбулися трансформаційні зміни, і сьогодні в Україні є більше 20% особистих селянських господарств, які відповідають світовим критеріям належності до виробників товарної продукції і є, за суттю, сімейними фермерськими господарствами.
На Львівщині сьогодні цей сектор виробляє понад 95% картоплі, 85% - овочів, 80% - молока, 75% - м’яса ВРХ, 60% - м’яса свиней.dailylviv.com

До теми

19:24 26 жовтня 2020 р.

Пасічникам Львівщини скерували майже 10 млн грн дотації за бджолосім’ї

Відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», у 2020 році з державного бюджету передбачено дотацію для пасічників, які утримують понад 10 бджолосімей.

Рубрика: Економіка

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу