Тунель між Львівщиною й Закарпаттям планують завершити 6 листопада

15:35 27 липня 2017 р.


Фото: wikimapia.org

Залізничники розпочнуть восени прокладати колію до Бескидського тунелю.

В «Укрзалізниці» повідомили сьогодні, 27 липня: Роботи з будівництва Бескидський тунелю, який здійснює підрядник ПрАТ «Інтербудмонтаж», планується закінчити 6 листопада 2017 року. У вересні-жовтні 2017 року власні виробничі підрозділи ПАТ «Укрзалізниця» розпочнуть облаштування земляного полотна на підходах до нового тунелю, укладання верхньої будови колії,  монтаж лінії електропередач та зв’язку. Повний комплекс робіт планується закінчити 25 травня 2018 року».

«На сьогодні підрядник виконує роботи з обробки стін та склепіння тунелю. Вже споруджено 1764 метрів погонних лоткової частини тунелю та влаштовано її гідроізоляцію – 100% від загальної довжини; гідроізоляцію склепіння і стін 1215 метрів погонних – на 59%; обробки склепіння та стін тунелю виконано на 1047 метрів погонних, що становить 54,8% від загальної довжини. З початку будівництва Бескидського тунелю освоєно 1,75 млрд. гривень, з них – за рахунок коштів МФО – 1, 500 млрд. гривень, 250 мільйонів гривень за рахунок коштів регіональної філії», – поінформували також в «Укрзалізниці».

«Раніше повідомлялося, що завершено роботи з проходки верхнього та нижнього уступів тунелю на всю довжину – 1764 погонні метри, облаштовано та виконано гідроізоляцію 49 ніш, 12 камер і трьох збійок. Цей двоколійний тунель буде обладнано сучасними приладами робочого та аварійного освітлення, вентиляцією, відеонаглядом, контрольними датчиками визначення рівня шкідливих газів, а також засобами пожежної безпеки. Реалізація цього масштабного інфраструктурного проекту дозволить збільшити пропускну здатність п’ятого європейського транспортного коридору (Італія — Словенія – Угорщина – Словаччина – Україна)», – повідомили також сьогодні, 27 липня, у прес-цетрі «Укрзалізниці».

dailylviv.com

До теми

10:16 27 листопада 2021 р.

Відповідатимуть персонально: назвали установи Львівщини, керівники яких не уклали угоди на газ по 16,8 грн/куб. м

До 1 грудня бюджетні установи повинні укласти угоди на постачання природного газу з новим постачальником ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», який передбачив ціну природного газу на рівні 16,8 грн/куб. м. ​

Рубрика: Економіка

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу