Цьогоріч на Львівщині працевлаштовано 43,6 тисячі безробітних

15:53 11 грудня 2013 р.


Фото: tsn.ua

У цьому запевняє сьогодні, 11 грудня, прес-служба обласної державної адміністрації.

За її даними, соціальними послугами центрів зайнятості Львівщини користувалися у січні-листопаді 2013 року 98,1 тисячі осіб. Із них 72,3 тисячі зареєстровані як безробітні.

За інформацією Львівського обласного центру зайнятості, станом на 1 грудня актуальними у базі даних обласної служби зайнятості були 3,1 тисячі вакансій. У тому числі 1,9 тисячі − для робітників, тисяча − для службовців, а решта − для тих, хто не має професії чи спеціальної підготовки.

Найбільш позитивно вплинули на розвиток ринку праці ТзОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмБХ» (Стрийський район), ТзОВ ТВК «Львівхолод», ТОВ «Бадер Україна» (Городоцький район), ТзОВ «Радехівський цукор», ЗАТ «Трускавецькурорт», ТзОВ «ОДВ-Електрик» (Миколаївський район), ТзОВ «ЕМБАВУД Україна» (Самбірський район). Наприкінці листопада на одне вільне місце праці у середньому претендували семеро безробітних мешканців Львівщини, тоді як у відповідному періоді торік − восьмеро.

Із загальної чисельності зареєстрованих вакансій 9,1% були з мінімальною заробітною платою, а 86,3% коливалися від мінімальної до середньої зарплати в області. Вищі за середньообласні заробітки зазначалися у 4,6% пропозицій роботи. Найвищу платню (понад три тисячі грн) пропонують Львівський РСП Украероруху, ДП «Львівський державний завод «ЛОРТА», ВП ВАТ «Західенерго» «ГАЛРЕМЕНЕРГО», ТзОВ «Українська панчішна компанія».

За сприяння центрів зайнятості області впродовж 11 місяців цього року знайшли місце праці 43,6 тисячі безробітних. Із них 342 були працевлаштовані на нові робочі місця шляхом надання працедавцям компенсації зі сплати єдиного соціального внеску.

Започаткували власну справу за допомогою служби зайнятості 697 краян. Професійну підготовку, перенавчання чи підвищення кваліфікації пройшли 11,5 тисячі осіб, а 897 жителів області віком понад 45 років отримали ваучери на навчання.

У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 9,2 тис. осіб. Із них 8,7 тис. − безробітні.

dailylviv.com

До теми

16:08 23 січня 2021 р.

97% побутових споживачів в Україні будуть шоковані платіжками у лютому, - ексміністр ЖКГ

Населення мало би купувати газ за собівартістю його видобування плюс невелика рентабельність, але для цього треба обмежити апетити монополіста - НАК «Нафтогаз України».

Рубрика: Економіка

21:45 22 січня 2021 р.

Нафтогаз України восени спаплюжив репутацію ТОВ Регіональна газова компанія

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ за рішенням суду спростувало недостовірну інформацію про Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіональна газова компаніяˮ, що була поширена у вересні 2020 року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу