Цьогоріч кожному четвертому ВПО вдалося працевлаштуватися на Львівщині

10:39 4 липня 2023 р.

Фото до новини

Станом на 01.07.2023 року роботу на Львівщині шукали 437 переселенців, у тому числі 239 безробітних.

Про це повідомив Львівський обласний центр зайнятості, пише Dailylviv.com.

У першому півріччі цього року 290 працедавців Львівщини скористалися програмою компенсації витрат з оплати праці за працевлаштування 697 осіб, котрі переїхали з тимчасово окупованої території або районів активного ведення бойових дій.

За галузевою ознакою в основному фінансову підтримку отримали фірми і компанії переробної промисловості (виробництво), заклади гуртової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів, організації харчування, а також установи, що ведуть діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, охорони здоров’я, сільського господарства, будівництва тощо.

Для виплати компенсації витрат з оплати праці переселенців Львівська область профінансована на суму 8,4 млн грн. З них 8 млн грн вже надійшли на рахунки підприємств, де працюють внутрішньо переміщені особи.

Для отримання компенсації в розмірі 6700 грн за кожного працевлаштованого переселенця працедавцям необхідно подати заяву через застосунок «Дія» (http://surl.li/bxuvd) або звернутися до підрозділу обласної служби зайнятості (http://surl.li/hlqlq) за місцем розташування. Тривалість надання такої допомоги не може перевищувати двох місяців від дня працевлаштування особи.

Загалом упродовж 6 місяців поточного року послугами обласної служби зайнятості з метою працевлаштування скористалися 1718 осіб з числа ВПО. З них 412 вдалося працевлаштувати. Станом на 01.07.2023 року роботу на Львівщині шукали 437 переселенців, у тому числі 239 безробітних. Серед них переважали представники таких груп професій, як працівники сфери торгівлі та послуг (21,8%), професіонали (16,3%), фахівці (14,2%), законодавці, держслужбовці, керівники (13,8%). Більшість ВПО (60,3 %) з вищою освітою і віком від 35 до 44 років (32,6%).

Від 100 до 250 тисяч грн на започаткування або розвиток справи на Львівщині: як отримати (відео)

На Львівщині дають по 27 тисяч грн на навчання семи категоріям людей: хто вже скористався (відео)

Кількість безробітних на Львівщині зменшується: куди влаштовуються і скільки отримують

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів