Цього року за субсидіями звернулися більше 20 тисяч львівських сімей

17:57 14 листопада 2013 р.


Фото: tsn.ua

А оформили їх - 19,7 тисячі.

Про це повідомляє сьогодні, 14 листопада, прес-служба міської ради. За її інформацією, впродовж січня-жовтня 2013 року до управління соціального захисту за субсидіями звернулось більше 20 тисяч львівських сімей. А оформили в ньому житлові субсидії за 10 місяців поточного року 19,7 тисяч сімей.

Загалом, станом на початок листопада в нашому місті понад 11 тисяч сімей отримувачів житлової субсидії. Начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович розповіла також:

«Відсоток призначення державних житлових субсидій відносно звернень становить 96%. Ця величина є сталою впродовж останніх звітних періодів, що свідчить про високу поінформованість та обізнаність мешканців в умовах її оформлення. 

Що ж стосується наближення опалювального сезону, то ми традиційно очікуємо вищої активності звернень мешканців в ці місяці, оскільки рахунки за отримані житлово-комунальні послуги будуть включати й вартість спожитого тепла, вартість якого становить левову частку в загальному рахунку за послуги. До слова, хочу зазначити, що за жовтень поточного року, перший місяць опалювального сезону 2013-14рр. до відділів управління соціального захисту звернулось 4,5 тис. сімей. Це приблизно одна п’ята частина всіх звернень за субсидіями у 2013 році».

Відтак прес-служба міської ради нагадує, що державна житлова субсидія призначається громадянам з місяця їх звернення із заявою, терміном на шість місяців. По закінченні терміну призначення, мешканці повинні підтвердити своє право на житлову субсидію, для цього їм потрібно звернутись у «єдину приймальню» районного відділу соціального захисту, з відповідним пакетом документів.

А начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь зауважила: «Для зручності львів’ян, економії їх часу та оперативності обслуговування, в управлінні соціального захисту діють послуги можливості запису на прийом по телефону чи інтернету через сайт управління соцзахисту «Львів соціальний». Прийом мешканців за попереднім записом здійснюється щовівторка та щочетверга».

Записатись на прийом в «єдину приймальню» в режимі «он-лайн» чи отримати більше інформації про різні види допомог можна отримати на сайті «Львів соціальний»: http://www.social.lviv.ua

Як повідомляв «ЩЛ», Львівщина отримала для надання пільг і житлових субсидій на придбання палива «аж» 0,7 млн.

dailylviv.com

До теми

21:52 21 вересня 2021 р.

Туристи з Саудівської Аравії на Львівщині надають перевагу закладам вищого сегменту, з Туреччини - колибам

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму 18-20 вересня відбувся промотур Львівською областю для представників бізнесу гостинності Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та Німеччини.

Рубрика: Економіка

21:40 21 вересня 2021 р.

Трекер доставки та вигідні умови: що пропонує Domino's Pizza?

Швидка та вигідна доставка їжі — це два компоненти, що забезпечують гарний вечір у компанії друзів або нової серії улюбленого серіалу. Тож такі умови зберігаються у піцерії Domino's Pizza у Львові та на території всієї країни.

Рубрика: Економіка

16:34 21 вересня 2021 р.

Книші, ощипки, грибна юшка, колочений горох, мачанка та чорні пироги: 26 вересня - майстерка бойківської кухні

26 вересня «Асоціація гірських провідників «Ровінь» запрошує скуштувати автентичну бойківську кухню та спробувати свої сили у приготуванні страв. На дні «Карпатського моря» – на хуторі Ровінь села Довге – вже вдруге відбудеться фестиваль «Майстерка бойківської кухні». Партнер проєкту – Східницька селищна рада.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу