Ціни на автогаз оновили рекорд – 16,99 гривень за літр

17:40 28 серпня 2017 р.


Фото: UBR.ua

Причинами для зростання цін став високий рівень споживання газу, дефіцит його постачання, а також брак потужностей на ринку для зберігання цього виду палива.

Роздрібні ціни на скраплений газ, який використовується в якості автомобільного палива, зросли впродовж 24-28 серпня на 0,5-1 гривню за літр, сягнувши нової рекордної позначки 16,99 гривні за літр. Про це повідомив сьогодні, 28 серпня,кореспонденту інформаційної агенції УНІАН Олександр Сіренко – аналітик консалтингової компанії «UPECO», який спеціалізується на ринках енергоносіїв.

За даними «UPECO», в національних мережах АЗС «ОККО», «WOG» і «SOCAR» паливо подорожчало на 50-54 копійки за літр і коштує 16,49 гривні за літр. На інших заправках автогаз подорожчав за звітний період на 1 гривню і більше і варто 16,20 гривні за літр («НК «Народна»), 16,39 гривні за літр (AMIC), 15,99 гривні за літр («Манго Трейд») та 15,20 гривні за літр («Укрнафта» і «Авіас»). А в регіональних мережах АЗС «Нефтек» і «РУР Груп» ціни на автогаз зросли до 16,99 гривні за літр.

Як повідомляв УНІАН, минулого тижня було зазначене зростання цін на автогаз в мережах АЗС до рекордної позначки 15 гривень за літр. За словами Олександра Сіренка, причинами зростання цін стали наступні обставини: високий рівень споживання газу, дефіцит його постачання, а також брак потужностей на ринку для зберігання цього виду палива, та й російська компанія «Роснефть» не виконує належним чином свої зобов'язання щодо своєчасної відвантаження зрідженого газу на адресу українських споживачів, що тягне за собою дефіцит палива.

Також українські компанії не побудували в достатній кількості газонаповнювальних станцій для зберігання палива і створення запасів на випадок його тимчасового дефіциту. 23 серпня перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів дав доручення низці державних органів, включаючи міністерство енергетики та Антимонопольний комітет, проаналізувати ситуацію на ринку скрапленого газу та внести пропозиції для вирішення цієї ситуації.

Про це повідомили сьогодні, 28 серпня, в інформаційній агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

21:27 19 жовтня 2020 р.

Чия Нафтуся? У Трускавці вимагають повернути свердловини від приватників у комунальну власність (відео)

Постанова Трускавецької міської ради про вирішення цього питання є ще від 9 листопада 2017 року. Проте – на папері. А в реальному житті вона не діє.

Рубрика: Економіка

12:12 19 жовтня 2020 р.

У ПП „Краківець-Корчова“ готуються обговорити збільшення квот на вантажоперевезення між Україною і Польщею

Міністри інфраструктури України та Польщі на початку листопада проведуть переговори із залученням профільних відомств щодо проблем вантажоперевезення та збільшення квот.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу