Ціни на 15 товарів були в грудні на Львівщині нижчими за середні в Україні, – ЛОДА

16:25 4 січня 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили, що ціни на картоплю, капусту та моркву були в грудні на Львівщині найнижчими в Україні.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 4 січня, що в грудні на споживчому ринку Львівщини були нижчими за середні в Україні ціни на 15 товарів – на сало, птицю (тушки курячі), свинину, молоко жирністю 2,5%, сметану та ковбасу варену першого ґатунку, макаронні вироби та цукор, крупу гречану, яйця курячі, буряк та цибулю, а на картоплю, капусту та моркву – найнижчими в Україні. Про це повідомили сьогодні, 4 січня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

23:14 25 січня 2021 р.

Нафтогаз побоявся озвучувати ціну на газ за січень для виробників теплової енергії

"Нафтогаз" тимчасово відклав публікацію січневої ціни на природний газ для виробників теплоенергії у рамках спеціальних обов'язків (ПСО) до завершення перемовин між держорганами, Асоціацією міст України, представниками виробників тепла і компанією.

Рубрика: Економіка

16:01 25 січня 2021 р.

Як обрати страховий поліс КАСКО: визначаємо пріоритети

Універсальним способом захисту власного автомобіля від усіх негараздів є КАСКО. Цей термін означає комплексне страхування від можливих ризиків під час експлуатації транспортного засобу. І справді, сьогодні страхові компанії пропонують великий перелік ситуацій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу