Три продовольчі ринки на Львівщині закрилися самостійно

12:24 4 травня 2020 р.

  • 0

На Львівщині торгівлю харчовими продуктами розпочали 21 агропродовольчий ринок, зокрема 16 ринків у м.Львові та 5 в районах області.

Державні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області розпочали з 1 травня проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) з метою визначення можливості здійснення діяльності агропродовольчих ринків під час карантину у відповідності до вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України №14 від 27.04.2020 року.

1 травня перевірено всі ринки, які розпочали свою діяльність. За результатами виявлених порушень, на трьох ринках складені акти із відповідними пропозиціями щодо усунення недоліків, складений 1 протокол, поінформовано органи місцевої влади та Нацполіції. Самостійно з ініціативи суб’єкта господарювання закрилися 3 ринки.

Про це повідомила Держпродспоживслужба у Львівській області, не зазначивши назви цих трьох ринків. 

Коментарі(0)

До теми

12:17 5 червня 2020 р.

Перевізники Львівщини пікетують ЛОДА: вимагають роботи

Представники перевізників із усіх районів Львівської області протестують біля Львівської обласної державної адміністраціі з вимогою відновити пасажирські перевезення між містами регіону. Зібрались водії та керівники автотранспортних підприємств.

Рубрика: Економіка

16:36 4 червня 2020 р.

На Львівщині офіційно відкрили автомобільну дорогу Львів – Пустомити – Меденичі

Сьогодні, 4 червня, відбулось офіційне відкриття після ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі.

Рубрика: Економіка

15:05 4 червня 2020 р.

"Сколівські Бескиди" отримають 1 млн 400 тис грн

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради затвердили надання коштів у сумі 1 млн 400 тис грн з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році для заходів з розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного екологічного туризму для запобігання пошкодженню природних комплексів НПП “Сколівські Бескиди”.

Рубрика: Економіка