Троє інвесторів змагаються за право будувати сміттєпереробний завод на Львівщині

19:40 15 лютого 2017 р.

У середу, 15 лютого, у Львівській ОДА відбулось публічне розкриття конкурсних пропозицій щодо вибору інвестора для будівництва та експлуатації комплексу з утилізації (перероблення) твердих побутових відходів.

Про це повідомили сьогодні, 15 лютого, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 15 лютого, де також поінформували: «До подальшої участі у конкурсі, за результатами розгляду поданих документів, комісія допустила трьох інвесторів. Зі шести пропозицій, які  були подані на земельні ділянки у Миколаївському та Дрогобицькому районах, лише три отримали схвальну оцінку членів конкурсної комісії – інвестиційно-екологічної компанії «ІЕК» (ділянка у Дрогобицькому районі), ТОВ «Глассворк технолоджі» (ділянка у Миколаївському районі) і ТОВ «Вейст Менеджмент Системс»(ділянка у Миколаївському районі). Документи, подані цими потенційними інвесторами, пройдуть попередню оцінку для подальшої участі у другому етапі конкурсу на будівництво сміттєпереробного заводу».

«Через невідповідність вимогам подачі конкурсної документації комісія не допустила до подальшого оцінювання пропозицій ТОВ «Інтернешинал трейдинг» (ділянка у Миколаївському районі) і ПП «Гігаджоуль» (ділянки у Миколаївському та Дрогобицькому районах)», – повідомили також у ЛОДА.

А заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак анонсувала: «Вже за тиждень 22 лютого відбудеться публічне заслуховування трьох претендентів. Для остаточного визначення і оголошення результатів про тих, хто проходить у другий тур конкурсу, заслухаємо бізнес-плани претендентів, з’ясуємо, що вони планують збудувати, які, можливо, вже є попередні розрахунки».

За словами Ірини Гримак, за результатами оцінки поданих пропозицій, до 1 березня із трьох інвесторів комісія має обрати тих, які увійдуть у другий етап конкурсу. Після цього упродовж 10 днів учасники отримають детальну конкурсну документацію для участі у другому турі.

Кінцевий термін подання заяв другого туру (пропозицій учасників конкурсу) – 10 травня. На подальших засіданнях від 10 до 20 травня відкриють і опрацюють пропозиції, отримані до другого туру.

До складу комісії під головуванням заступника голови ЛОДА Ірини Гримак та співголовуванням заступника голови обласної ради Володимира Гірняка увійшли провідні експерти, науковці, громадські активісти, представники екологічної інспекції області, Львівської міської влади, депутатського корпусу обласної та Львівської міської ради. Загалом до комісії увійшло 27 осіб.

Про це повідомили сьогодні, 15 лютого, в прес-службі  Львівської обласної державної адміністрації, де також нагадали, «10 грудня 2016 року Львівська ОДА оголосила про початок відкритого конкурсу щодо вибору інвестора для будівництва та експлуатації комплексу з утилізації (перероблення) твердих побутових відходів на території області. Для цього було опрацьовано три земельні ділянки під розміщення комплексу з утилізації ТПВ, зокрема в Яворівському, Миколаївському та Дрогобицькому районі. Пізніше земельну ділянку у Яворівському районі, зважаючи на звернення міського голови Львова, відповідним розпорядженням голови ЛОДА передано ЛКП «Збиранка».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини