«Товаровиробники Львівщини значно розширюють свій експортний потенціал», – ЛОДА

12:40 23 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Експерти відзначають істотний ріст інтересу серед імпортерів до товарів українського виробництва.

Неабияку роль у збільшенні попиту на вітчизняні товари відіграють нововведення, які наша держава отримала від Угоди про асоціацію з ЄС, зокрема скасування ввізних мит на поставку продукції до країн Європейського Союзу. «Цими преференціями успішно користаються й товаровиробники Львівщини, які значно розширюють свій експортний потенціал», – запевнив директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Василь Лозинський.

Для прикладу, вже з початку 2015 року Публічне акціонерне товариство «Львівський холодокомбінат» розширило географію експорту продукції ТМ «Лімо» (морозиво, вареники, напівфабрикати, пельмені, овочеві та фруктові суміші) до чотирьох держав: Молдова, Грузія, Азербайджан, Ізраїль. Натомість минулого року продукцію підприємства реалізовували лише на внутрішньому ринку та в Молдові.

Також перші поставки в Польщу своєї кондитерської продукції ТМ «Bandinelli» цьогоріч здійснило Публічне акціонерне товариство «Концерн Хлібпром». Аналогічні товари планують поставляти і в прибалтійські республіки та країни ЄС.

Сухарну продукцію та сухий квас ПАТ «Концерн Хлібпром» реалізують через мережу супермаркетів у Німеччині, Іспанії, Італії та Франції. А житні сорти хліба і батон «Сихівський» уже декілька років у замороженому вигляді експортують у США і Канаду.

Про це повідомили сьогодні, 23 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі  обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:38 8 грудня 2021 р.

Українським водіям спростили оплату за проїзд дорогами Польщі

З 7 грудня водії з іноземних країн чи ті, які керують транспортом з іноземними номерами, мають змогу заплатити за користування польськими автобанами А1, А2 і А4 за допомогою Autopay.

Рубрика: Економіка

13:04 8 грудня 2021 р.

Четверта частина бюджету Львівщини у 2022 році піде на зарплати, комунальні послуги та енергоносії

Львівська обласна державна адміністрація підготувала та подала на розгляд Львівської обласної ради проект бюджету на 2022 рік та проекти обласних цільових програм на наступний рік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу