Товарообіг на Львівській митниці сягнув більше 90 мільярдів гривень

14:32 6 вересня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: antikor.com.ua

У зоні діяльності Львівської митниці ДФС лише за останні вісім місяців провадили зовнішньоекономічні операції більше 4,5 тисячі суб’єктів господарювання.

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Львівській області, де також розповіли: «За цей час вони здійснили митне оформлення товарів на суму понад 92 млрд. гривень. З них імпортовано на 63 мільярди гривень, а експортовано – на 29,5 млрд.».

«Відповідно імпорт товарів сягає 68%, а експорт – 32% від загального обсягу зовнішнього товарообігу. Проти аналогічного періоду 2018 року цей обсяг збільшився на 6,9%, причому об’єми імпорту збільшились на 9,5%, а експорту – на 1,7%», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Зовнішньоекономічні операції проводилися з торговельними партнерами зі 107 країн світу. Імпорт товарів у зону діяльності митниці у звітному періоді здійснювався переважно з таких країн, як Польща – 37,2%, Німеччина – 20,1%, Італія – 3,8%. Експорт товарів у вказаний період здійснювався, в основному, в сусідні Польщу (31,3%), Німеччину (16,2%) та Чехію (9,4%)», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:45 20 січня 2020 р.

У Львові протестують працівники льонокомбінату

Десятки автобусів із працівниками рівненського льонокомбінату вирушили в понеділок, 20 січня, вранці до Львова пікетувати Західне управління Держприкордонслужби.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу