Торік підприємства Львова реалізували на 16% більше продукції, аніж у 2013-му

10:32 11 лютого 2015 р.


Фото: expres.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у 2014 році промислові підприємства нашого міста реалізували промислової продукції на 14,6 млрд. грн, що на 2,1 млрд. грн (або 16%) більше, аніж у попередньому, 2013-му.

У прес-службі ЛМР повідомили в середу «Щоденному Львову», що в 2014 році промислові підприємства нашого міста реалізували промислової продукції на 14,6 млрд. грн, що на 2,1 млрд. грн (або 16%) більше, аніж у попередньому, 2013-му. У повідомленні також конкретизують:

«У розрахунку на 1 особу – це 16,8 тисячі грн, що у 1,4 р. більше від загальнообласного показника. Про це повідомила в.о. начальника управління економіки Вікторія Довжик під час слухання річних звітів виконавчих органів ради.

Місто проводить активну роботу, спрямовану на збільшення обсягів виробництва та реалізації продукції львівських виробників, а також популяризацію місцевих торгових марок. Як повідомляють у департаменті економічної політики ЛМР, серед видів діяльності переробної промисловості найбільшою була частка підприємств з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 35,1% від загального обсягу реалізації.

У січні–листопаді 2014 р. у загальному обсязі реалізованої промислової продукції м. Львова питома вага споживчих товарів короткострокового використання становила 43,8% (натомість, у промисловості області – 38,2%), енергії –28,6% (24,1%), товарів проміжного споживання –18,7% (26,1%), інвестиційних товарів – 7,8% (8,4%), споживчих товарів тривалого використання – 1,1% (3,2%). Також, відповідно до Стратегії конкурентоздатності міста Львова до 2015 року, спільно з КУ «Інститут міста», започатковано роботу щодо створення кластеру «Видавництво, поліграфія».

Торік продовжено й реалізацію маркетингової стратегії «Купуй Львівське». Єдина символіка дозволяє виділити товари місцевих виробників серед великої кількості інших. 

Спільний бренд рекламує не лише місцеві товари, але і  магазини, які їх реалізовують. На сьогодні маркетингову стратегію підтримують  близько 800 магазинів, в яких розміщено 50000 цінників-ідентифікаторів продукції львівських виробників з логотипом «Купуй Львівське».

Нагадаємо, у місті діє Програма сприяння розвитку підприємництва на 2014-2016 роки, прийнята ухвалою сесії міськради».

dailylviv.com

До теми

23:44 16 вересня 2021 р.

З 1 жовтня електроенергія від постачальника останньої надії подорожчає вдвічі

Тариф на послуги постачальника електроенергії "останньої надії, яким зараз є "Укргідроенерго", у 4 кварталі цього року зросте майже вдвічі - до 1238 грн за МВт-год.

Рубрика: Економіка

23:21 16 вересня 2021 р.

У Львові збудують три індустріальні парки

Мер Львова Андрій Садовий та його перший заступник Андрій Москаленко презентували міністру розвитку громад та територій України Олексію Чернишову концепцію розвитку трьох індустріальних парків у місті. Також розповіли про етапи реалізації цих проєктів й інвестиції в них. Відтак міністр висловив свою цілковиту підтримку планів Львова.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу