1 травня підвищать у середньому на 50% тарифи на газ для населення (відео)

19:06 26 березня 2014 р.


Фото: 5.ua

Про це повідомив у середу директор департаменту економічного планування та бюджетних розрахунків Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Юрій Колбушкін.

Як передає сьогодні, 26 березня, інформаційна агенція «Інтерфакс-Україна», директор департаменту економічного планування та бюджетних розрахунків Національної акціонерної компанії (НАК) «Нафтогаз України» Юрій Колбушкін повідомив на прес-конференції в Києві в середу, що збільшення ціни на природний газ для побутових споживачів (населення) у середньому на 50% заплановано з 1 травня 2014 року. За його словами, підвищення відбуватиметься в рамках графіка поетапного приведення цін на газ для населення й компаній теплокомуненерго до економічно обґрунтованого рівня до 2018 року.

Юрій Колбушкін також повідомив, що для теплокомуненерго підвищити тарифи для на 40% заплановано з 1 липня. Він уточнив, що в цьому випадку йдеться про підвищення тарифів для ТКЕ, а не збільшення на 40% ціни на природний газ для них.

Директор департаменту НАК додав, що найближчим часом мають бути оприлюднені відповідні постанови Кабінету Міністрів, після чого ціни і тарифи для населення і ТКЕ будуть затверджені Нацкомісією, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики та Нацкомісією, що здійснює держрегулювання у сфері комунальних послуг. Своєю чергою, голова правління «Нафтогазу України» Андрій Коболєв уточнив, що відповідне підвищення цін на газ для населення в 2014 р. вже узгоджене з Міжнародним валютним фондом.

При цьому навіть з урахуванням цього підвищення, 100-відсоткових розрахунків за наданий газ внутрішніх споживачів і дружніх відносин із «Газпромом» дефіцит бюджету компанії в 2014 р. становить близько 80 млрд грн. У зв'язку з цим, уточнив новий керівник «Нафтогазу», одним з першочергових завдань компанії є стабілізація фінансового становища держхолдингу, боротьба з корупційними проявами.


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу