Синютка розповів, кого вижене з роботи і що зробить із незаконними новобудами після місцевих виборів

20:32 9 жовтня 2020 р.

Будівельний бум, при якому нові мікрорайони розростаються, мов гриби, без належної інфраструктури, став справжнім головним болем для жителів. Однак, комусь вигідно будувати саме так.

І кілька родин, які спричинили цей хаос, дуже добре наживаються на будівельному бізнесі.

Про заявив Олег Синютка, народний депутат і кандидат на голову Львівської ОТГ від «Європейської Солідарності», під час пресконференції у Львівському пресклубі, пише DailyLviv

На запитання журналістів, хто є ці люди і чи причетна до будівельної мафії родина Андрія Садового, нардеп відповів:

- Я не маю підстав говорити про те, що родина Садового займається будівельним бізнесом, але я маю всі підстави говорити, що без міського голови Андрія Садового будівництво у Львові не здійснювалося б. На рішеннях сесії, на відповідних рішеннях виконкому стоїть його підпис. Я не можу сьогодні судити про стосунки між будівельними компаніями і львівською міською владою, але я точно знаю, що за те, що робиться сьогодні у Львові, несуть відповідальність троє людей: міський голова Львова, головний архітектор і керівник управління земельних ресурсів. Тому після виборів і головний архітектор, і керівник управління ресурсів будуть звільнені зі своїх посад як особи, котрі допустили цей будівельний хаос у Львові.
Щодо інших чиновників з команди Садового, то ті, хто не замішаний у корупції і фахово виконує свої обов’язки, зможуть і надалі працювати. Ніхто не виганятиме їх з посад. За його словами, хороших професіоналів треба цінувати. Однак «любимчиків» і «своїх», яким виплачуватимуть премії по 200 тис грн,  у мерії також не буде, пообіцяв Синютка.

Крім того, Олег Синютка розповів про подальшу долю незаконних забудов у місті.  

- Мене люди запитують, а чи не будете ви зносити ті будинки, які вже збудовані? Буду відвертим: зносити всі ці будинки нереально. Тому що нинішня влада часто видавала дозволи на будівництво не компаніям з великим статутним капіталом, а фізичним особам-підприємцям, які, звівши будинок, зникають як юридичні особи з території України. Якщо ми знищимо ці новобудови, хто відшкодує мешканцям кошти, які вони інвестували в ці квартири? Міського бюджету для цього не вистачить. А чи можемо ми відібрати в людини ті 40-50 тис доларів, які вона заплатила за квартиру? Ні. Але ті новобудови, які знаходяться на стадії проєктування чи фундаменту, ми зупинемо. Тому що перевантажувати Львів будівництвом в абсолютно не пристосованих з містобудівної точки зору районах ми не можемо, - сказав він.

Кандидат на голову Львівської ОТГ також пообіцяв зламати хребет «спруту», який об’єднав центральну і місцеву владу та безчесних бізнесменів. Працювати на догоду будівельній мафії місто більше не буде.  

Мерія у 5-6 разів занижує «незручну» статистику: нардеп у Львові розповів, скільки дітей не можуть потрапити до дитсадків.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу