Світовий банк пророкує Росії фінансову катастрофу

15:22 27 березня 2014 р.


Фото: ЕРА

Про це повідомила в четвер з посиланням на його доповідь німецька газета «Die Welt» Світового банку.

«Die Welt» цитує сьогодні, 27 березня, з доповіді Світового банку: «Якщо Росія і далі буде агресивно поводитися проти України, вона втратить 150 мільярдів доларів через відтік капіталу. Воєнна агресія проти України і захоплення Криму сильно вдарить по економіці Росії і може спричинити фінансову катастрофу». 

Головний економіст банку з питань Росії Бріджит Ханзль каже, що в разі розвитку сценарію низьких ризиків відтік капіталу з Росії за цей рік складе 85 мільярдів доларів. Але якщо Кремль і далі буде агресивно поводитися, цей показник досягне 150 мільярдів. Крім того, реальний ВВП Росії скоротиться до 1,8%.

Ханзль ствердує також: «Ми робимо висновки з того, що політичні ризики залишаються доволі на високому рівні. Якщо конфлікт між Росією і Україною посилиться, це означатиме, що збільшиться загальна невизначеність через можливе введення нових санкцій проти Росії і її реакції на них». 

Окрім того, російський рубль продовжує знецінюватися. Це, своєю чергу, призведе до зростання інфляції до 5,5%.

Відтак усі росіяни відчують на собі такі економічні зміни, оскільки імпортні товари через слабшання їхньої національної валюти почнуть коштувати дорожче. В цей же час, Центральний банк Росії на підтримку рубля у березні виділив 24 мільярди доларів.

Переповідаючи все це, «ТСН.ua» нагадаує, що країни G7 погрожували в Гаазі Путіну розвалити економіку Росії у випадку нападу на Україну.

dailylviv.com

До теми

22:56 17 жовтня 2021 р.

Компанія з Дніпра повідомила, що видобуватиме торф біля Городка на 265 га цілорічно і в дві зміни

ТОВ «ВАЛО ТІМБЕР» з Дніпра повідомила про плановану діяльність з видобування торфу на родовищі «Городок», розташованого за 0,2 км на південний схід від міста Городок.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу