Перший віце-прем'єр відкрив на Яворівщині електростанцію

19:05 28 квітня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У п'ятницю, 28 квітня, у Яворівському районі відкрили наземну фотоелектричну сонячну електростанцію «Озерна».

Про це повідомили сьогодні, 28 квітня, у Львівській облдержадміністрації, де також запевнили: «Електростанція вироблятиме екологічно чисту електроенергію, що у подальшому забезпечить отримання прибутку від продажу за «зеленим» тарифом».

А перший віце-прем'єр-міністр і міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зазначив під час урочистого відкриття СЕС:«Це відкриття  стає талісманом  енергозбереження у якості інвестицій дорожньої карти на Львівщині, в Україні, на перспективу».

Створення сонячної електростанції збільшить частку альтернативної енергії в електроенергетиці України та знизить рівень використання вуглеводневих енергоносіїв при виробництві електричної енергії. Розмір інвестицій – $10 000 000.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив: «Сьогоднішніх 10 МВт – це символічний позитивний внесок в  енергетичну незалежність держави. Справами ми демонструємо, що Україна росте, розвивається і в ній здатні функціонувати модерні сучані технології».

Електростанція займає площу 14,6 га, а загальна потужність встановлених сонячних панелей (фотоелектричних модулів JASolar) становить 9,9 МВт. СЕС вироблятиме близько 11 000 000 кВт/год на рік.

Про це повідомили сьогодні, 28 квітня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також опублікували фоторепортаж з місця події

dailylviv.com

До теми

13:52 18 січня 2021 р.

У Львові знову не впускають на роботу працівників оборонного заводу(ВІДЕО)

Сьогодні, 18 січня, як і два тижні тому, працівники Львівського заводу радіотехнічної апаратури (ЛОРТА) знову прийшли на підприємство, аби почати свій законний робочий день. Однак їх знову не впустили.

Рубрика: Економіка

10:55 18 січня 2021 р.

Ніхто не платитиме більше, ніж 6,99 грн за кубометр - субсидії залишаються у повному обсязі

Кабінет міністрів України прийняв рішення обмежити ціну на газ для населення. Вона буде діяти як мінімум до кінця березня. Відповідну постанову було ухвалено на сьогоднішньому засіданні уряду.

Рубрика: Економіка

10:16 18 січня 2021 р.

В Україні знизили ціни на газ

Уряд України прийняв рішення про зниження цін на газ для українців. Тарифи знизили до 6,99 гривень за кубометр.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу