Ставицький і Шмигаль переконують депутатів Львівської облради голосувати за сланцеву угоду

15:48 3 жовтня 2013 р.

  • 0

Голова облради не бачив на очі проект рішення про сланцеву угоду, який зачитав на сесії представник Львівської облдержадміністрації.

На сесії Львівської обласної ради після перерви виступив міністр енергетики і вугільної промисловості Едуард Ставицький, гірничий інженер за фахом. Він подякував депутатам за те, що через 5 годин перебування у Львові йому, нарешті, надали слово. Ставицький заспокоїв депутатів і попросив не звертати уваги на аргументи "Українського вибору" (проросійського руху Віктора Медведчука-кума Путіна - ЩЛ). 

За словами Едуарда Ставицького, у США не було жодної аварії за багато років видобутку сланцевого газу. А в Україні це питання обговорювали 2,5 року - і всі ризики виключені.

Після цього на трибуну сесії вийшов директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації Денис Шмигаль, який сказав, що текст угоди широко обговорювали на Львівщині і всі пропозиції до неї є враховані.  Львівська обласна державна адміністрація підтримує проект рішення, яке він оголосив. Шмигаль сказав про пропозицію переказування 10% доходів від видобутку вуглеводнів місцевим територіальним органам Івано-Франківської і Львівської бластей.

За словами Шмигаля, Львівщина одержуватиме по 270 млн грн щороку, і ці кошти можна буде, зокрема, скерувати і на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища та вирішення проблеми твердих побутових відходів.

Голова Львівської облради Петро Колодій заявив, що такого рішення, яке зачитав Шмигаль, він на очі не бачив. "Звідки ви його взяли?" - запитав Колодій Шмигаля.

"За основу на розгляд ми можемо брати тільки рішення, яке запропонуав депутат Михайло Дзюдзь, а не ваше", - резюмував голова облради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми