«Стару Левандівку» у Львові також каналізують

15:19 21 березня 2017 р.

  • 0

У міському бюджеті на 2017 рік передбачено 53 млн грн на каналізування. Це лише четвертина від першочергових потреб.

Комплексна програма модернізації каналізаційного господарства м. Львова до 2020 року складається з організаційних, фінансово-економічних і технічних заходів. Технічними заходами, зокрема, передбачено каналізування неканалізованих районів, загальна вартість якого становить 206 млн грн.

У 2016 році побудовано 2,8 км каналізаційних мереж на суму 26 млн.грн. Зокрема, виконано роботи з каналізування вулиць Поморянської, Миргородської, Горіхової, Тернової, Купчинського, Старознесеннська – Польова. Також виготовлено проектно-кошторисну документацію для каналізування вул. Старознесенської (від Балкової до Богданівської), ж/м Білогорща, Болбочана-Тернова, в районі вулиць Ю. Яновського, Прилбицької, М. Бажана.
У 2016 році розпочато і зараз продовжують роботи з каналізування району вулиць Рясненської, Брюховицької, Полковника П.Болбочана, вул. Станційної – Зимновідської, Ярова-Запольська, Січова, Полуднева.

На 2017 рік заплановано розпочати роботи з каналізування району вул. Тракт Глинянський (Кошова , Козацька, Табірна), вул. Старознесенської (від вул. Богданівської до вул. Балкової), вулиць Подолинського – Тарасівська, вул. Яловець – Букова, вул. Лучка – Світла, каналізування смт. Рудно. Також заплановано виготовити проектно-кошторисну документацію для каналізування мікрорайону вул. Дорога Кривчицька - вул. Міжгірна і району «Стара Левандівка» (вул. На Чвертях - Є. Олесницького, Загородня, Пропелерна, Моторна, Д. Чижевського, Г. Чечета, М. Каганця, Л. Мацієвича, Є. Олесницького).

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:12 28 березня 2020 р.

Сьогодні поклали асфальт на дорозі Рава-Руська-Судова Вишня

Сьогодні завершено влаштування асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С142003 Яворів – (Рава-Руська – Судова Вишня), що в Яворівському районі.

Рубрика: Економіка

13:51 27 березня 2020 р.

Садовий запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії

Сьогодні, 27 березня, під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що слід провести інвентаризацію усіх запланованих на 2020 рік робіт, щоб зрозуміти, що реальне до виконання, а які проекти слід буде відтермінувати. Водночас мер запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії.

Рубрика: Економіка