«Стару Левандівку» у Львові також каналізують

15:19 21 березня 2017 р.

У міському бюджеті на 2017 рік передбачено 53 млн грн на каналізування. Це лише четвертина від першочергових потреб.

Комплексна програма модернізації каналізаційного господарства м. Львова до 2020 року складається з організаційних, фінансово-економічних і технічних заходів. Технічними заходами, зокрема, передбачено каналізування неканалізованих районів, загальна вартість якого становить 206 млн грн.

У 2016 році побудовано 2,8 км каналізаційних мереж на суму 26 млн.грн. Зокрема, виконано роботи з каналізування вулиць Поморянської, Миргородської, Горіхової, Тернової, Купчинського, Старознесеннська – Польова. Також виготовлено проектно-кошторисну документацію для каналізування вул. Старознесенської (від Балкової до Богданівської), ж/м Білогорща, Болбочана-Тернова, в районі вулиць Ю. Яновського, Прилбицької, М. Бажана.
У 2016 році розпочато і зараз продовжують роботи з каналізування району вулиць Рясненської, Брюховицької, Полковника П.Болбочана, вул. Станційної – Зимновідської, Ярова-Запольська, Січова, Полуднева.

На 2017 рік заплановано розпочати роботи з каналізування району вул. Тракт Глинянський (Кошова , Козацька, Табірна), вул. Старознесенської (від вул. Богданівської до вул. Балкової), вулиць Подолинського – Тарасівська, вул. Яловець – Букова, вул. Лучка – Світла, каналізування смт. Рудно. Також заплановано виготовити проектно-кошторисну документацію для каналізування мікрорайону вул. Дорога Кривчицька - вул. Міжгірна і району «Стара Левандівка» (вул. На Чвертях - Є. Олесницького, Загородня, Пропелерна, Моторна, Д. Чижевського, Г. Чечета, М. Каганця, Л. Мацієвича, Є. Олесницького).

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу